30.000 TL Senetle Kredi Verilir

Senetle kredi alma yöntemleri son dönemlerde bankalardan alınan kredilere alternatif olarak tercih edilmektedir. Senetle veya komisyonla kredi alarak siz de acil para ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İlk olarak bu parayı veren kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 30 bin TL’lik senetle kredi veren kişiler ile sitemiz üzerinden iletişime kurarak ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.

Senetle kredi aldığınız zaman ödemelerinizi bankaya yapar gibi yaparsınız. İlk olarak belirli bir ödeme planı üzerinde karar kılınır. Daha sonra faiz oranları belirlenir ve ödeme takvimleri oluşturulur. Senetle kredi aldıktan sonra siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

30 bin TL kredi alıp, borçlarınızı hemen kapatıp, daha sonra senetle halinde aldığınız miktarı ödeyebilirsiniz. 30 bin TL senetle kredi alma işlemlerinin tamamlanmasından sonra siz de hemen bankalara gitmeye gerek duymadan nakit desteği alabilirsiniz. 30 bin TL senetle kredi veren kişi veya aracı kurumlar üzerinden harcamalarınızı düzenli bir şekilde yapabilir ve bankadan hiçbir farkı yokmuş gibi kredi alabilirsiniz.

Ocak 2, 2018

Etiketler:
  • Özel bir firmada 8 yıldır planlama müdürlüğü yapmaktayım, ayrıca cumartesi günleri iş güvenliği uzmanlığı yapmaktayım. Şu anda sadece tam zamanlı işimden belgelenebilir maaşım 5600 TL’ dir. Hali hazırda aylık 1800 TL’ lik kredi ödemem var, ancak ailecek son zamanlardaki harcamalarımızın yoğunluğundan dolayı şu anda 18000 TL kredi çekmek istedim fakat bankalardan red aldım. Niyetim şişen kredi kartlarından faiz yemektense tek bir yerde toplayıp kredi ödemek. 18000 TL için aylık ne yapıyor tam bilmiyorum ancak 36 aylık kredi istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Dediğim gibi kredi taksiti ödememde bir problem yok, sadece kredi kartlarını ve ek hesapları boşaltıp tek bir yerde toplamak istiyorum.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir