Acil Para Verenlere Nasıl Ulaşırım?

Hacizlik olup borcunu kapatmak isteyen, araba almak için, eğitim giderlerimiz için, düğün giderlerimizi karşılamak için, aniden olan hastalık giderlerimiz için nakit paraya ihtiyacımız olabilir. Bir de bankalardan kredi almamızı engelleyen hacizlik yada düşük kredi notumuz varsa, bankalardan para çekemeyiz. Çevremizde de borç alabileceğimiz kimsede yoksa. Bunun için ne yapmalıyız? Sakın üzülmeyin birkaç yerden nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz çözümler var.

Mesela; sizin adınıza bankalardan kredi çıkartan aracı kurumlar. Bu kurumlar belirli bir komisyon karşılığında size kredi çıkartabiliyorlar. Hem de yasal bir kurum. www.kredicikartiliriletisim.net web sayfasından girerek başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Size en yakın zamanda geri dönüş yaparak nakit ihtiyacınızı gidermek için size yardımcı olacaklardır. Ayrıca (bizkredinizicekelim.net) facebook sayfasından nakit ihtiyacınız için de ulaşabilirsiniz.

Diğer seçenekler ise Pos işlemleri, yani kredi kartınız var ve limiti 3000 TL olsun. Size bir eşya alıyormuşsunuz gibi 9-10 gibi taksitlere bölerek, nakit para verirler. Belirli bir komisyon karşılığında. Zaten taksitli alışverişleriniz de belirli bir komisyon alınmıyor mu? 

Yani belirli bir komisyonu alarak geri kalanını size nakit verirler. Böyle bir işlem yapan bazı kuyumcular ve eşya satan iş yerleri mevcut. Çevrenizden bu tür işletmelere sorarak öğrenebilirsiniz. Diğer bir seçenek de senetle nakit para. Yani senetle aldığınız eşya gibi. Ama karşılığında nakit para alıyorsunuz. İstediğiniz taksitlere de bölebiliyorsunuz. Nasıl senetli bir eşya alıyorsunuz ve nakit fiyatı ile vadeli fiyatı arasında biraz fark varsa, bu şekilde komisyonlar karşılığında size nakit para veriyorlar. Vadenize göre üzerine gelecek komisyonlarda da değişiyor.

Sizde nakit ihtiyacınızı karşılayıp, borcunuzu taksitler halinde ödeyebiliyorsunuz. Bu tür işlemleri gerçekleştiren www.senetlekredi.org tan ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki iletişim formunu doldurarak göndermeniz yeterli. Size en yakın sürede dönüş yaparak, nakit ihtiyacınız için her türlü yardımda bulunacaklardır. Ayrıca çıkmayan krediler, ev kredisi, araba kredisi gibi hizmetleri de mevcuttur. Bu zamanda hiç bir şey imkansız değildir. İlk cümlemde de söylediğimiz gibi, her şeyi bir çözümü vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir