Acil Para Yardımı Arıyorum

Hayatımızın pek çok döneminde maddi olanaksızlar yaşamaktayız. Hemen hemen herkes acil para ihtiyaçları yaşayabilmekte ve bunun gibi durumlarda da sorunlarını çözmek adına başvuracak yerler arayışı içeresine girmektedirler.

Bu benzeri acil nakit ihtiyacı durumlarında başvurabileceğimiz pek çok yer bulunmakla beraber bunlardan en sık kullanılanı ve kolay başvuru yapabileceğimiz yerler bankalar olmaktadır. Bu sebeple de acil nakit ihtiyacı duyan kişilerin aklına ilk gelen yöntem bankalardan kredi almak, kredi kartlarından nakit avans çekmek ya da sahip oldukları kredili mevduat hesabını eksiye düşürmek sureti ile para ihtiyaçlarını gidermektir. Ancak kimi zaman bütün bunları yapmak mümkün olmamakta, bankalardan hizmet almak için gereken şartları taşımamaktayız. Söz konusu şartlara sahip olmamamız durumunda ise bankalar tüm başvurularımızı geri çevirmekte ve nakit sıkıntımız da artarak devam etmektedir.

Bankalardan olumsuz cevap aldıktan sonra başvurabileceğimiz başka bir mercii ise bankalardan kredi almamızı kolaylaştıracak olan aracı firmalardır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen yerler arasında olan bu firmalar bankalar tarafından kredi talepleri geri çevrilen kişilerin nakit sıkıntısını çözmek adına bankalar ile temas kurarak kredi istemlerinin olumlu sonuçlanmasını için çaba göstermektedir.  Bahsi geçen bu firmalara güvenle başvurabiliriz. Çünkü sundukları hizmetlerin tümü Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmakla birlikte son derece de güvenilir bir sistem ile çalışmalarını ve bahsi geçen bu hizmetlerini devam ettirmektedirler.

acil para müjdesi

Adı geçen bu aracı firmalardan da çözüm bulmamamız mümkün olmaz ise sonraki olanak da senet karşılığı borç para ya da altın alabileceğimiz kuyumcular. Bu şekilde hizmet veren kuyumcular oldukça fazla olmakla birlikte nakit sıkıntısı çektiğimiz ve çözüm bulmakta zorlandığımız zamanlarda bahsi geçen kuyumculara giderek ister senet karşılığında istersek de kredi kartına taksit yapma olanağı ile altın alıp sonra da o altınları nakde çevirerek sıkıntımızı gidermek mümkün olmaktadır.

Acil para ihtiyacımız olduğu zamanlarda bahsi geçen bu yerlere başvurmakla birlikte daha farklı yöntemlerle de çözüm bulmamız mümkün olmaktadır. Bu süreçte önemli olan ise tamamıyla yasal olan yollardan sıkıntımıza çözüm bulmaya çalışmaktır.

 • Ben emekliyim.4000.-lira emekli maaşım var.Maaşımı aldığım bankanın şube müdüründen,üst yönetimine kadar pek çok tanıdığım ve eski personelim var.Bu nedenle,bir finans kuruluşu önermenizi
  rica edeceğim, en küçük bir açık kapı bulunabilse zaten istediğim krediyi kara liste
  demeden bana verirler. Emekli olurken güvendiğim yerlerin kadrine uğradım.Etrafıma mahcup olmayayım
  diye panik içinde kontrolsüz bir borç uygulamasına girdim.
  Bankada yasal takipte olan borcumu ve gönüllü olarak maaşıma verdiğim kesinti muvaffakatlarını kaldırabileceğim bir miktara acilen ihtiyaç duymaktayım. Adına ikrazat firması deyin,tefeci deyin bir borç temin etmek zorundayım. Teminat olarak,maaşıma yasal işlemle muvafakat verebilirim.Taksitler benimle
  hiç muhatap olunmadan, kaynağından kesilir ve tarafınıza ödenir.Yani ödemelerde
  bir risk oluşmaz. Konya’da oturmaktayım.İrtibatlı olduğunuz muhabir bir firmanız varsa onunla,yoksa
  merkezinize gelerek, orada yüz yüze görüşebiliriz.
  Selamlar, kolay gelsin.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir