Acil Paraya İhtiyacı Olana TEB Pratik Kredi

Acil paraya ihtiyacınız olabilir. Bunun için bankalardan kredi çekmek, ihtiyacımız karşılamak isteriz. Ama kredimizin onaylanması için bazı koşulları taşıyor olmamız gerekir. En önce kredi notumuzun yüksek olması gerekir. Birde devam eden bir kredi borcumuzun bulunmaması. Devam eden bir kredimiz var ise, gelirimizin %45 ini kapsıyor olmaması gerekmektedir. Eğer kapsamıyorsa, diğer bankalardan yada kredi kullandığımız bankadan gelirimizi %45 ini kapsayacak şekilde çekebiliriz. Ama kredi notumuz düşük ise, kredi notumuzun yükselmesini beklememiz gerekebilir. Tabi bu arada ödemelerimizi düzene koymamız şartıyla, kredi notumuz yükselmektedir. Yada kredi çekmemizde hiçbir sorun yok ise, istediğimiz bankadan kolaylıkla kredi kullanabiliriz. Hatta istediğiniz miktarı bankaların WEB sitelerinden anında başvuru yaparak kredinizi alabilirsiniz. Özellikle şu sıraları çok hızlı bir hizmet sistemi sayesinde TEB Bankası sizin ihtiyacınız olan miktarı anında vermektedir. Hatta sitesindeki hesap makinesi sayesinde istediğiniz miktarı yazıp, aylık ödemelerinizi ve toplam geri ödemelerinizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

36 Ay Vade İle 12.500 TL TEB Pratik Kredi

TEB pratik krediyi 36 ay vade ile en fazla 12,500 TL ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. TEB bankasının WEB sitesinden anında istediğiniz miktarı, TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınız ve iletişim bilgilerinizi yazıp göndermeniz yeterli. Krediniz ile cevap anında iletişim bilgilerinize gönderilmektedir. Kredi sonucunuz olumlu yanıt geldiği zaman, size en yakın TEB Bankası size en yakın şubesinden hazır olan kredinizi kimliğiniz ile gidip kullanabiliriz. Banka sizden gelir belgesi de isteyebilir. Çünkü kredinizin kullandırılmasında nihai karar bankaya aittir. Siz bu ayrıntıyı da unutmayın ve yanınızda da gelir belgenizi götürmeyi unutmayın.

TEB Pratik krediye sadece WEB sitesinde değil, size en yakın şubeye gidip başvurabilirsiniz. Yada merak ettiğiniz sorularınız cevabını, yada kredi ile daha ayrıntılı bilgi sahibi sahibi olmanız için 0 850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ocak 5, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir