Acil Paraya İhtiyacım Var Kocaeli- İZMİT

Acil olarak para sıkıntısı yaşadığımız dönemlerde çözüm arayış içerisine giriyor olmamız oldukça normal bir süreç olmakla beraber bu ve benzeri durumlarda çözüm olanağı sunacak ilk yer olarak bankalara müracaat edilmekte ancak  bankaların da  kredi taleplerini geri çevirdiği belli başlı özelliklere sahip kişiler bulunmakta ve bu sebepten dolayı da bankalar aracılığı ile para bulamayan kişiler daha farklı çözüm olanakları aramaktadır.

Anlatılan durum ve benzeri durumlar ülkemizin hemen hemen her şehrinde yaşanmakla beraber Kocaeli’ de de benzer durumlardan mustarip olup çözüm yolu arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Adı verilen bu ilde yaşayıp bankalar dışındaki yerlerden para bulmak isteyen kişilere sunulacak olan çözüm önerileri şu şekilde sıralanmakta:

  • Kredi Kartına Taksitle ya da Senetle Para Veren Kuyumcular: anlatılan bu yöntem ile insanların nakit sıkıntılarını gidermek amacı doğrultusunda hizmet veren pek çok kuyumcu bulunmaktadır. Bu kuyumcuların sistemlerine dair bilgi vermemiz gerekir ise söz konusu bu yerlerden kredi kartına taksit yaptırarak ya da senet karşılığında altın almamız ve bu altınları bozdurup paraya çevirerek ihtiyacımızı karşılamamız mümkün olmaktadır. Kocaeli’de de bu olanağı sunan ve nakit para sıkıntılarını gidermek konusunda yardımcı olan pek çok kuyumcu bulunmaktadır.
  • Senetle Mal Alıp Satma: nakit sıkıntıları yaşadığımız dönemlerde bize çözüm olanağı sunacak diğer bir yöntem de senet ile mal alıp satma yöntemi olmaktadır. Bu yöntem ile alınıp daha sonrasında da satılabilecek ürünler arasında; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, bilgisayar, tablet ya da cep telefonu bulunmaktadır.
  • Bankalar ile Para Sıkıntısı Çeken Kişiler Arasında Aracılık Yapan Firmalar: Bu firmalar bankalardan kredi almak istedikleri halde bu konuda sıkıntı yaşayan kişilere çözüm olanakları sunmakta olan yerler olarak tanımlanmaktadır. Bu konuda tüm Türkiye’de hizmet veren ve Kocaeli’de yaşayan kişilere de çözüm sunabilecek yerler şu şekilde sıralanmakta:
  • Biz kredinizi çekelim siz ödeyin
  • Senetlekredi org
  • Acilnakit org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir