Bize Ulaşanlara Anında Kredi VERİYORUZ

Şimdilerde bankaların gittikçe kredilerde kısıtlama durumuna geçmesi kişilerin ihtiyacı olduğunda kredi alamamalarına neden olmuştur. Ancak bize ulaşanlara kredi var. Bize ulaşmanız için internet sitemizi ziyaret edebilir yada telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olduğu anda ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve daha sonra devamlı olarak bizimle çalışabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki çevremizden yada eş, dosttan borç para almak zor hatta imkansızdır. Çünkü bizim olduğu kadar onlarında kredi borçları, çocukların ihtiyacı veya taksitleri var. Bu hayat bize zor olduğu kadar onlara da zordur. Çünkü yaşam şartları oldukça ağır.

Sizinde acil kredi ihtiyacım var diyorsanız bize ulaşın size kredi verelim. Bilirsiniz ki bazı durumlar şekillenir ve insanların para ihtiyacı oluşur. Bu gibi durumlarda en iyi yol yasal para ticareti yapan bankalara başvurmak olacaktır. Ancak onlarda bize kredi vermediği takdirde kendisine bu işin yan kolu olan devlet nezdinde yasal olmayan ancak banka gibi çalışan kredi veren kuruluşlar yani bizler bu işin ehliyiz. Bankalar gibi çok prosedür olsun istemiyoruz. Sizde bilirsiniz ki bankalar gelir belgesi yani bir yerden bordronuz yada bir yerden gelen kira geliriniz yada esnaf vs olmadığında size kredi vermez ancak biz sizin bu paraya ihtiyacınız olduğunu bilir ve size kredi veririz.

Borç paralar almak bu devirde gerçekten. Ancak biz size borç para veriyoruz. Evet yanlış duymadınız hemde sizin istediğiniz o miktarları alıyorsunuz. Biliyoruz bu durum biraz size hayal gibi gelmektedir ancak biz kişilerin ihtiyaçlarını karşılayıp para ticareti yapan firma olarak bir numara olmak istemekteyiz. Sitemizde başvuru formunu doldurabilirsiniz. Size böylece anında kredinizi verelim. Biz yatırımcı kişileri seviyor ve onlara verdiğimiz bu kredi ile güzel iş yapacaklarına inanıyor, güveniyoruz. Yani bankacılar gibi çok prosedürlü çalışmayı sevmiyoruz.

Dediğimiz gibi kredi vermek bizim işimiz artık dilediğiniz krediye ulaşmanızın ve hayalinizdeki o işe ulaşmanızın tam zamanı. Bankalardan yüksek kredimizin olması şartına gelince ben normal bakıyorum. Şöyle düşünün bana garanti verecek gelir belgeniz vs. bulunmamaktadır. Ancak siz de bize hak verin. Biz de para satarak belli komisyon almamız hakkımız diye düşünüyoruz.

 • Noter huzurunda, Senetle kredi arayışındayım, çünkü emekli değilim ve bordrolu bir yerde de çalışmıyorum.Ancak ben tasarımcıyım. Resim,çamur ve geri dönüşüm çalışıyorum. Atölye bazında çalıştığım için resmi değildir. İzmir de yaşıyorum. Sabit adresim, adıma kayıtlı taahhütlü telefon-internet faturaları mevcut.

  Mevcut borçlarımı kapatıp resmi bir iş yeri kurmak için ailevi nedenlerimden ötürü ve ÇOK ACİL 35.000 TL. arayışındayım. geçmişte bir ödeme sıkıntısından dolayı kredi notum olumsuzmuş, oysa kaç yıl oldu ödeneli ve ibraname var.

  Tüm bankalara baş vurdum.. “önce işinizi kurun 6 ay 1 sene geçtikten sonra yeniden başvurun”diyorlar. Zaten paranın bir bölümü bunun için için gerekli.
  Sunabileceğim 1 ipoteğim yok!

  Banka koşullarında ve senetle kredi alabileceğim bir özel kuruluş, şirket arıyorum.
  Bu koşullarda 36 ay vade ile, ayda 1000-1100TL geri ödemeli, senetli kredi bulabilir miyim acaba? Şansım varsa YILBAŞINA KADAR SONUÇLANSIN İSTİYORUM. Ve böyle bir şirket varsa çok sevinirim (Banka koşullarından biraz daha fazla faiz talep ederseniz yine razıyım)Gerçekten çok acil, bana ulaşın lütfen.

 • Merhabalar bir dostuma çektiğim kredilerden dolayı şuan hiçbir bankadan kredi talep edemiyorum.Kara listeye girip girmediğim ile ilgili net bir bilgim yok.Borcun üzerinden yaklaşık 5 yıl geçti.İç mimarlık yapıyorum 3d artistim aynı zaman da fakat askerlik sıkıntımdan dolayı düzen tutturamıyorum.Bankalardaki sorunlarımdan dolayı askerlik ile ilgili kredi çekemiyorum.İhtiyacım olan 18000 TL lik tutar.Aylık min kazancım 3500 TL civarı kimi aylar 15000 TL yi bulur ama o ay denk gelmezse diye korktuğumdan dolayı size yazmak istedim.Serbest piyasa malum.Sektörüme bakabilirsiniz 3d design olarak geçeriz.Kazancımız hayli yüksek.Eski borçlarımı inadımdan ödemedim.Yapılan şerefsizlik zoruma gitti.Üstünden de epey geçince pişman oldum ama iş işten geçti .Bu kez de bakaya olduğumu öğrenince hiçbir kuruluşa başvuramadım.Durum bundan ibaret bana gerekli bilgilerle dönerseniz sevinirim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir