Ayda 1000 TL Ek Gelir Kazandıran Yöntemler

 Çoğu insan günümüz şartlarında geçim sıkıntısı çekmekte yaptıkları işlerden aldıkları para ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. İnsanlar bu yüzden ek gelir kazanmak için farklı işler yapmak için arayış içine girmektedir. Milyonlarca insan için bir umut kapısı olan ek işler bölgeden bölgeye farklılık göstermekte ve insanlar için son derece faydalı olmaktadır. Bilindiği üzere çoğumuz çok çalışıyor ama asgari ücretin düşük olduğu ülkemizde ailemizin geçimini bile zor sağlıyoruz. Paramız çoğu zaman ay sonunu çıkarmıyor. Ama günümüzde ek gelir sağlayan bir çok yöntem bulunmaktadır. Peki bu yöntemler nelerdir ve nasıl yapılır? İşte tüm bu soruların cevabını sizler için açıklamaya çalışacağız.

1)Online Anket Doldurmak

 İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak mümkün bunu hemen hemen herkes muhakkak duymuştur fakat çoğumuz bu konuda net bilgiye sahip değiliz. Öncelik online anket işini yapabilmek için anket kurallarının yazdığı ve anket firmalarının isimlerinin yazdığı kitapçığı almak zorundayız. Bu kitapçığı aldığımız zaman içerisinde ki bilgiler ve yönlendirmeler ile bizlere ek gelir imkanı sunmaktadır. Ülkemizde bu yöntem ile bir çok kişi para kazanmakta ve gelir düzeylerini üst seviyeye çıkarmaktadır.

2)Makale Yazarak Para Kazanmak

 Bir çoğumuzun aslında yapabileceği zaman isteyen bir iş makale yazmak. Özellikle ev hanımları için son derece ideal bir iş. Evde tüm gününü temizlik ve ev işleri yaparak geçen ev hanımlarının bunlar dışında bir sürü boş vakti kalmaktadır. Bu boş vakitlerde uyuyarak yada televizyon izleyerek geçirmek yerine hem eve katkı hem de kendi kişisel gelişimi açısından makale yazabilir ve bu sayede para kazanabilir. Bunun için tek yapmamız gereken ise konu ile ilgili sitelere üye olmak ve site yöneticilerinin verdikleri konular hakkında yazmak. Yazının içeriği başlıkla uyumlu olduğu ve başka yazılardan alıntı yada çalıntı olmadığı sürece uzun yıllar bu işi yapmak mümkündür. Tecrübeyle sabittir bu iş. Eğer sağlam bir site ile çalışırsanız yazdığınız makale başına 2 liradan 5 liraya kadar kazanabiliriz.

3)Sanal Asistanlık Hizmeti İle Para Kazanma Yöntemi

 Bilindiği gibi yöneticilerin olmazsa olmazlarından birisidir asistanlar. Yöneticiler gün içinde ki programlarını, İş yemeklerini, toplantılarını ve randevularını asistanları sayesinde takip edebilmektir. Bu yöneticiler için son derece önemlidir günlük işlerinin aksamaması için tüm yöneticiler yanlarında sağlam bir asistan çalıştırmaktadır. Asistanlık hizmetleri de değişen zamana ayak uydurmuş ve günümüzde Sanal Asistanlık önemli bir yer edinmiştir. Nedir bu sanal asistanlık? Sanal asistanlık yöneticilerin işlerini bilgisayar başında halletmek demektir. Yöneticilerin yazışmalarını ve randevularını telefon ve internet yoluyla ayarlayan, onlara bilgi veren bir sistemdir. Sistemin faydası hem yöneticiler açısından hem de sanal asistanlar açısından oldukça fazladır. Örneğin sanal asistan çalıştıran bir yönetici asistanın yemek masrafını karşılamamakta ve ekonomik olarak fayda sağlamaktadır. Aynı şey sanal asistanlar için de geçerlidir. Yöneticilerin

4)Evlerin Boyasını Yaparak Para Kazanmak

 Çoğumuzun günümüz şartlarında daha çok paraya ihtiyacımız vardır. Ek gelir arayan erkekler için özellikle kulak ardı edilmemesi gereken bir iştir evlerin boyasını yapmak. Bu işi yaparken lazım olan tek şey ise fırçadan başka bir şey değildir. Hafta sonumuzu boş boş evde geçirmektense internet üzerinden ilan vererek evlere boyaya gidebiliriz. Son derece kolay ve kazançlı bir iş olan evleri boyama işini hepimiz rahatlıkla yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir