Borç Para Bulmam Lazım Diyenler Doğru Adreste

Acil toplu paraya ihtiyacımız olduğunda ilk başvuru yaptığımız çözüm aradığımız yer bankalar oluyor. Fakat bildiğiniz gibi banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza sıralanan tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük olmayacak, yani geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizin tamamını zamanında düzenli olarak ödemiş olmalısınız. Buna ek olarak aylık net gelir sahibi olmalı ve gelirinize bağlı olarak da SSK gibi prim ödemelerinizin yatırılıyor olmalıdır. Peki bu şartları yerine getiremiyor iseniz ve acil paraya ihtiyacınız da var ise ne yapmalısınız?

Acil Para Bulmam Lazım

Banka kredisi kullanamayan kişiler, diğer kredi veren özel şirketler ve kişilere yönelmeye başladı. Bu kişi ve şirketler senet karşılığında borç para veriyor. Banka kredisinde söz konusu olduğu gibi belirli bir faiz oranına bağlı kalarak aylık vadeler de geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme yapacağınız vade sayısı ile imzaladığınız senet sayısının eşit olmasına özen gösterin. Her ödeme sonrasında da karşı taraftan seneti almayı unutmayın.

Acil Borç Para Verilir

Senetle kredi de kişiler kredi notunuza ve adınızın kara liste de yer alıp almadığına, aylık net gelir oranınıza bakmamaktadır. Sadece aldığınız parayı geri ödemenizi garanti altına almak için sizden teminat isteyebilirler, teminat gösterecek taşınmaz malınız yok ise de kefil göstermeniz de yeterli olacaktır. Ödemelerinizi senet üzerinde belirtilen vade de yaptığınız da herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Eğer ödeme yapmaz iseniz teminat gösterdiğiniz malınız icra kanalı ile satışa sunulabilir ya da kefil gösterilen kişi ödemek zorunda kalabilir.

Peki, bu şekilde hizmet veren kişilere nasıl ulaşabilirsiniz? Günümüz internet ve teknoloji çağı, yine bu kanal üzerinden gerekli ilanlara ulaşabilirsiniz. Kişiler verdikleri ilanlar da iletişime geçebileceğiniz telefon numaralarını ya da mail adreslerini paylaşmaktadır. Birebir görüşme ile daha fazla bilgi alabilir ve aklınıza takılan soruların tamamına cevap bulabilirsiniz. Sizin için uygun olması halinde de çalışabilir ve maddi sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  • Bende zamanında düzensiz kredi ödemeleri nedeniyle kara listeye girmiş ve borçları dağınık hale gelmiş biriyim. 4000 TL gelirim var. Kredi çekemiyorum. 50 bin TL kredi ile bütün borclarımı kapatıp ayda 1500 TL geri ödemeli nakite ihtiyacım var. Komisyon verecek durumum yok. Senet karşılığı ayda 1500 TL taksitle bana yardımcı olmanızı istiyorum.

  • Merhabalar ;
    küçük bir işletmeciyim kısa vadede 15000-20000 TL gibi bir ödemem var aylık gelirim 5350 tl kredi alamıyorum. eğer bu parayı alırsam her türlü önüm açılacak.
    yardımlarınızı bekliyorum

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir