Borç Para Verilir

Çağımızda artan harcamalar sonucu hepimiz zaman zaman nakit sorunu çekeriz. Bu nakit sorununu öncelikle ek işler yaparak gidermeye çalışmaktayız. Ancak artık SSK sıkı denetiminden dolayı kolay ek işte bulamamaktayız. İşte böyle durumlarda kredi danışmanlık firmasında borç para verilir ilanlarına denk gelmeniz artık çok kolay. Bunlara internette kolaylıkla denk gelebilirsiniz.

Öncelikle sırf insanlara zor zamanlarında kredi veren özel kuruluşlar artık kurulmaya başladı. İnsanlar bu durumdan bir ticari dönem yarattılar. Zor zamanlarınızda size nakit vererek onlara ay ay veya dönem dönem borcunuzu ödüyorsunuz. Günümüzde bankalardan artık  kredi almak neredeyse imkansız. İşte bu sorunların çözümünde kredi danışmanlık firmaları görmüş olacaklar ki böyle bir iş koluna yönelmişlerdir. Ayrıca bunların küçük kolları olan kredi veren şahıslarda bulunmaktadır. Bu kişiler elden ve senetle hizmeti yerine getirmektedir. Ayrıca senetle hizmet veren firmalar ise senetle borç veriyorum şeklinde reklamlarla piyasaya çıktılar. Senetle verilen hizmette de ben bir kötü taraf görmüyorum. Vadenizi geçirmediğiniz sürece senet aleyhinize kullanılmaz.

 Kredi Danışmanlık Firmaları Ne Kadar Güvenli Midir?

Son derece güvenli olup iyi hizmet veren kredi danışmanlık firmaları her nesilden kişilere hitap etmektedir. Profesyonel olarak ekiplerini kurmuş şuanlık sadece üç büyük şehirlerde hizmet verseler de  yakında her il ve ilçede bulunacaklarıdır. Reklam alanları oldukça geniştir. Genelde yüksek bazlı internet siteleri bulunur.

Yalnız internetten bu kişilerle online  tanışmanızı önermeyiz. Zira bu kişiler dosya ve kredi masrafı diyerek sizlerden belli bir para almakta daha sonra ise ortadan kaybolabilmektedir. Size önerim internetten böyle bir ilan gördüğünüzde karşılıklı görüşmektir. Her nerede olursanız olun atlayın otobüsünüze ve kredi danışmanlık firması bürolarını ziyarette bulunun. Kaç ay vade ve ne kadar ödemeniz olduğunu ve mutlaka karşılıklı bir sözleşme yapmalısınız. Böylece her iki taraf kendisini koruma ve güvene altına alacaktır.

Dediğimiz gibi bireysel kredi veren finans şirketleri günümüzde oluşmuştur. Kişilerin ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Karşılıklı görüş ve sözleşme yapılınca bir bankadan farkları da kalmıyor aslında. Önemli nokta vadenizi geçirmemek ve her önünüze gelen kredi danışmanlık firmasına itaat etmemektir.

  • Merhaba iki ayrı bankaya toplamda 22 000 civarı gibi bir kredi borcum var borç kapatmak ve acil nakite ihtiyacım var özel bir üniversitede ögrenciyim aylık net bir gelirim ssk maaşım var aylık düzenli olarak 1700 civarı bir gelirim var şuan yakın zamanda yeni bir kredi kullanımın olduğu için banka kredisi kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir