Denizbank Yılbaşı Kredisi 2018

Banka kurumlarının mevcutta bulunmakta olan ürünlerini pazarlamak adına takip ettikleri önemli günler bulunmaktadır çoğu zaman. Ülkemizde yaşanılmakta olan tüm önemli günler adına mutlaka çeşitli çalışmalar yaparak piyasaya ürün sunmakta olan banka kurumları öğretmenler günü,okulların açılması,kurban bayramı gibi özel günler adına genellikle bireylerin bu zamanlarda daha fazla doğmakta olan beklenmedik ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına oluşturdukları  bireysel krediler ile gerekli hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Değişkenlik göstermekte olan faiz oranları ve masraf seçenekleri ile hedef kitlesine sunulmakta olan ürünler doğrultusunda bireyler nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilme imkanına sahip olmaktadırlar.

Şimdilerde yaklaşmakta olan yeni yıl için banka kurumları da bireysel krediler anlamındaki çalışmalarına yılbaşı kredisi adı altında start vermiştir. Her bankanın birbirinden farklı özellikler ve oranlar ile hizmete sunduğu krediye başvuru yapabilmek adına istenilmekte olan şartlar ve belgelerde birbirinden farklılık göstermektedir. Ülkemizde bankacılık sektöründe en öncü isimler arasında yerini almakta olan,sunduğu ürün çeşitliliği nedeni ile oldukça talep görmekte olan bir kurum olan Denizbank’da yılbaşı kredisi adı altında piyasaya sunduğu ürünü ile 48 ay vadeye kadar sunmakta olduğu kredi imkanına ait faiz oranı  ise kişinin belirttiği tutar talebine ve vadesine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 2.000 TL kredi 12 ay vadeli olarak 0.99 faiz oranı ile verilirken 10.000 TL 36 ay vade ile 1.59 faiz oranı ile verilebilmektedir. Yılbaşı kredisi adı altında verilmekte olan kredide en yüksek limit 50.000-TL tutarındadır.

İlgili krediye başvuru yapabilmek adına Denizbank’a ait herhangi bir banka şubesi aracılığı ile yada internet bankacılığı veya müşteri hizmetlerini arayarak yapılabilmektedir. Başvuru aşamasında talep edilen evraklar ise kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi,banka kurumu tarafından verilecek olan başvuru formunun eksiksiz bir biçimde doldurulup imzalanması ve gelir düzeyinizi belgeleyebilecek gelir belgesi gerekmektedir. Böylelikle yılbaşı kredinizi kullanabilmek adına ilk adımı atmış olmaktasınız.

Aralık 17, 2016

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir