Flaş Kredi 0898 213 81 81

Ekonomik durum açıklama yapılmasa da her geçen gün çok daha kötüleşiyor. Yetkililer herhangi bir krizin söz konusu olmadığını söylüyor olsalar da, durum hiç de öyle değil. Mağazalar ülkemizden çekiliyor, kalanlar da çok ciddi indirimler yapmak zorunda kalıyorlar. Bir de bu zor durumlarda tek bir maaş ile geçinmek oldukça zor. Bankalardan kredi çekemeyenler için de flaş kredi 0898 213 81 81 numaralı hatlardan, jet kredi ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz.

Jet Kredi Nedir?

İnternette, gazetelerde ve de artık televizyon reklamlarında bu tarz haberleri çok fazla görmüşsünüzdür. Fakat, belirtmek isteriz ki, bankalar size kredi vermiyorsa, kimse size bankadan kredi çıkartamaz. Bankalar kredi notu düşüklüğü ve gelir belgesi beyanı yapamayan müşterilere kredi vermiyorlar. Kredi notunuz sizin, daha önceden bankalardan aldığınız kredileri ya da kredi kartlarını düzenli şekilde ödeyip ödemedinizi gösteren bir puanlama sistemi. Yani, bu sistem içerisinde bankalara borcunuzu ödeyemeyeceğiniz konusunda güven veremezseniz, bankalar da sizlere kredi vermezler.

Jet kredi sistemi ile ilgili olarak da, reklamların yanı sıra, internet sisteminde de çok fazla kişilerin dolandırıcı olduğu yönünde haberler yazılar yer alıyor. Size kara listede olmanıza rağmen ya da düzenli bir geliriniz olmadığı halde kredi verebileceğini söyleyen kişilere itibar etmemelisiniz? Yasal olarak, bankalar dışında faizle kredi verme yetkisine sahip hiçbir kişi ya da kurum yoktur.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir