Hatay’da Senetle Para Verenler

Türkiye’nin önemli yerleşim yerlerinden ve aynı zamanda da en kalabalık şehirlerinden birisi olan Hatay, sizlere senetle para bulabilen kişilerin acil nakit hizmetlerini de sunmaktadır. Eğer siz de mevcut olan borçlarınızdan ve nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı arayış içerisinde iseniz ve bu noktada kredi notunuz yeterli bir seviyede olmadığı için, finansal geçmişiniz kötü olduğu için, mevcut bir geliriniz ya da bu geliri belgeleme olanağı bulunmaması sebebi ile, sigortalı bir işimiz olmadığı için ya da buna benzer daha başka sebepler ile bankalardan kredi alma olanağı bulamıyor isek bu aşamada sitemiz üzerinden Hatay’da borç para veren kişiler ile iletişime geçerek bankalardan alamadığınız kredileri hemen ve acil olarak alabilirsiniz.

 

Bilindiği gibi ülkemizde hizmet vermekte olan bankaların hepsi alınan bir karar doğrultusunda kredi notu uygulamasına geçmiştir. Yani geçmiş dönemlerde bankalardan alınan kredilerin zamanında ödenmemesi durumunda kredi notunun anında düşmesi, sizlerin bankalardan kolay bir şekilde kredi almanızı engellemektedir. Kredi notu bir anlamda geçmişte yapılan bankalar ile olan işlemlerin bir dökümanıdır ve bir banka işlem öz geçmişidir. Bankalardan sık sık kredi alınması ya da talep edilmesi, alınan kredilerin borçlarının zamanında ödenememesi veya hiçbir şekilde ödeme yapılmaması, bunun yanında kredi ya da kredi kartı borçlarının sürekli olarak geç ödenmesi kredi notuna önemli oranda bir zararda bulunmaktadır. Bu durum da milyonlarca kişinin ne kadar büyük maddi sıkıntılar içinde olurlarsa olsunlar bankalardan hiçbir şekilde hizmet alamamaları sonucunu doğurmaktadır.

HATAY KREDİ VERENLER

Anlatılmakta olan bu durum ülke çapında milyonlarca insanı acil olarak borç alabilecekleri daha başka yerler aramasına neden olmak ile beraber mevzu bahis olan bu talep kendi arzını yaratarak senetle borç para veren yerlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Tüm bu bilgiler ışığında bugünkü yazımızın konusu ise Hatay’da senetle para verenler olmaktadır.

Senetle Kredi Verenler Hatay

Hatay il sınırıları içerisinde yer alan kişiler senetle veya komisyonla kredi verebilmektedir. Bu sayede sizlerin acil nakit sorunlarının üstesinden gelinebilir. Anlatılan hizmeti veren yerleri bulabileceğiniz belli başlı yerler ise aşağıdaki listede belirtildi

a. Altınözü

b. Antakya

c. Belen‎

ç. Defne

d. Dörtyol‎

e. Erzin‎

f. Hassa‎

g. İskenderun‎

h. Kırıkhan

ı. Kumlu

i. Payas

j. Reyhanlı‎

k. Samandağ‎

l. Yayladağı‎ ve

m. Hatay merkezdir.

Acil Kredi Veren Kimseler Hatay

İlk olarak sitemiz üzerinden yorum yaparak talep ettiğiniz yardım ile alakalı olan detayları belirttikten sonra söz konusu olan  bu yorum doğrultusunda sizinle iletişime geçmekte olan bu kişiler ile görüşme yapabilir ve telep etmekte olduğunuz kredi ya da borç para ile alakalı olarak detaylara yönelik her türlü konuda bilgi ve fikir alma olanağı yakalayabilirsiniz. Daha sonraki aşamada da alacağınız krediyi ödemek için gerekli olan aylık taksit planları ve ödeme planları oluşturulur. Burada gelir belgeniz çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Her ne kadar senetle veya komisyonla para veren kişiler sizlerin kredi notunuza bakmasa da aylık olarak sahip olduğunuz gelir ile ilgili bir görüşe sahip olmalıdır. Çünkü vermekte oldukları borç parayı geri alabilmek onlar için de son derece önemli bir konu olmaktadır. Böylece sunacağınız gelir belgesi ile bu yerlerden kredi almanız daha kolay bir hale gelebilir. Aylık olarak bütçenizi hesapladıktan sonra bu kişiler görüşme yapmanız da sizler için daha iyi olacaktır.

Senetle alınan krediler 48 aylık vadelere kadar ödenebilmektedir. Buna alternatif olarak komisyonla da kredi alabilirsiniz. Komisyonla alınan kredilerde aracı kurumlar sizlere yardımcı olmaktadır. Daha sonraki aşamada da sizler için önemli bir nakit desteği sağlanmakta ve bankalardan sizlere kredi verilmektedir.

 • Merhabalar rahatsız ediyorum ama durum gerçekten çok ciddi kız kardeşimle beraber Hatay’da yaşıyoruz 26 yaşındayım kız kardeşim emlak ofisinde bende ithalat ihracat üzerine çalışıyorum ben yeni başladım işe ikimizinde asgarinin biraz üzerinde maaşları var ailem Antep de yaşıyor ve geride kalan kız kardeşlerim le ilgileniyor daha önce sigortam olmadığı için geçen ay tüm Gelirimizi hastaneye verdik şu an cebimizde 1 lira para kalmadı ve gelecek ayin sonuna kadar bu durum böyle sizden çok rica ediyorum şu an nakit 5 bin liraya ihtiyacımız var ev taşımak zorundayız bunların masraflarını ve yeme içme gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılamak için bu paraya gerçekten ihtiyacımız var ilgilenirseniz çok sevinirim

 • ISKENDERUNDAYIM bir şirkette çalışıyorum tüm borçlarımı tek bir çatı altına toplamak istiyorum öyle ki kredime ve kredi kartlarıma yetişemez oldum kredi borç transferi yaparak tüm kartlarımı ve kredimi kapatmak ve tek bir yere borç ödemek istiyorum toplam 25.000 tl tutuyor bana bu imkanı verebilirseniz 36 ayda tüm borcumu temizlemiş olurum hatta alamadığım bir kaç adet alacağım var onlarda bu zaman zarfında gelirse daha erken kapatmak gibi bir durum söz konusu

 • Merhaba,
  Acil 1500 usd ihtiyacım var. Bankadan kredi kullanamıyorum.Düzenli maaş alıyorum. Geri ödemeyi taksitle yapabilirim. Antakyada bu konuda yardımcı olabileceklerin cevabını bekliyorum.

 • Ben Hatay Belen’de oturuyorum acil 10.000 lira ya ihtiyacım var 36 ay vade ile ödeyebilirim dönüş yapmanızı bekliyorum

 • Antakya merkezde oturuyorum . Acil senetle 20 bin tl ihtiyacım var. Lütfen dönüş yapınız.
  Teşekkürler

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir