Jet Kredi Nedir? Jet Kredi Ne İşe Yarar?

           Tüketiciler tarafından banka kartları ,kredi kartları veya kredi borçlarını ödenmemesinden kaynaklı kredi notu düşüklüğü yaşanır. Kişiler ihtiyaçları olduğunda kredi çekememezlik durumunda internette gözlerine hemen jet kredi nedir yazıları dikkatlerini çekecektir. 5 dakikada 50000 TL kredi veriyoruz gibi ilanlarına denk gelmeniz an meselesidir. Fakat bu jet kredi olayı biraz farklılık göstermektedir. Yasal olmadığı söylenmekle birlikte her an BDDK şikayet edilebilirsiniz.

Kişilerin kötü durumlarından faydalanmaya çalışan jet krediler, onlara ağır yaptırım uygulamak için hazır ol da bekliyorlar. Evet çünkü sizler bankadan kredi çekemediğinizi bilmekteler ve buna göre size daha farklı yaklaşırlar. Peki gerçekten ağır mı yoksa bizi caydırmak için mi böyle söylüyorsunuz diye soruyorsanız eğer tabii ki niyetim sizi caydırmak değil sizlere doğru ve kanuna uygun yollara girmenizi sağlamaktır asıl amacım.

Üzülmeyin Dert Etmeyin Jet Kredi Veriyoruz

 

Sizlerin bam teline dokunarak üzülmeyin dert etmeyin jet kredi veriyoruz şeklindeki sloganıyla birlikte sizleri ağına çekmek isteyeceklerdir. Bankalar haricinden kişilerden kredi almanız hem yüksek faiz hem de gereğinden fazlaca yaptırıma tabi kalmanızı sağlayacaktır. Borçları olan kişileri daha da kötü duruma sokacaklardır. Onun için sizler bu kişilere kimlik, taşınmaz ile ilgili belgelerinizi vermeyip çoğaltılmasına da izin vermeyiniz.

Hepimiz kendimize bir şeyler almak veya çocuğumuzun okuması için gün gelir kredi çekmek isteriz. Lakin sonucunda daha kötü durum olabileceğine o zaman için aklımıza kötü şeyler gelmez. Ama jet kredi sahipleri olarak onların akıllarına gelmiştir. Bir yandan düşününce onlar kredi veren tefeciler olduğundan kendilerini garantiye almak istemeleri çok doğaldır. Sonuçta kötü bir siciliniz var veya banka politikası nedeniyle ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz , onların bu durumdan faydalanması hak ettikleri bir yoldur.

Diyeceğimiz o ki yasal yollardan jet kredi çekmek  çok zor durumda olan kişinin yapacağı bir şeydir. Ve ben bu faiz oranlarıyla birlikte gününde öderim diyorsanız bu krediyi çekmenizi öneririz. Yoksa dediğimiz gibi ağır yaptırımlar sonucu aldığınız ev, araba ya da her neyse kaybedebilir , yada iyi bir ödeme notu ile belki bankalarda geçerli olan sicil notunuzu yükseltebilirsiniz. Seçim sizin.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir