Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

“Biz kredinizi çekelim siz ödeyin!” Son dönemlerde kredi kartı ve kredi borçlularının sayısı hızlı bir şekilde  artış göstermektedir. Bu durumun bir sonucu olarak da kredi notları düşmekte olan ve kara listeye girerek sicili bozulan kişilerin sayısı da her geçen gün daha da fazlalaşmaktadır.

Mevzu bahis olan bu  kişilerin bankalardan kredi alma olasılığı her geçen gün daha da  azalmakta ve hatta bazı kişiler için de imkansız bir hal almaktadır. Bu nedenle kredi kartı borçlarının, kredi ödemelerinin ya da etrafa yapılmış olan diğer farklı borçlarını kapatmak isteyen ve bankalara bu amaç doğrultusunda kredi başvurusunda bulunan kişiler mevcut olan kötü sicilleri ve kredi notları nedeni ile geri çevrilmektedir. Bu durum sonucunda borçlu kişiler büyük bir sıkıntı içerisine düşebilmekte ve mevcut olan borçları her geçen gün daha artarak problemlere neden olmaktadır. Ancak bu durumu düzeltmek artık hiç de zor olmamakta çünkü “biz kredinizi çekelim siz ödeyin” sistemi imdadınıza yetişmektedir.

Biz Krediniz Çekelim Siz Paraları Sayın

Para piyasaları içerisindeki büyük borç bunalımı ve buna bağlı olarak oluşan borç para arayışı  zorunlu olarak bir çözüm yöntemi üretilmesine neden olmuş bu duruma paralel olarak da ortaya çıkan yöntemler arasında başlıktan da anlaşılacağı gibi ‘’kredinizi biz çekelim siz ödeyin’’ yöntemi bulunmaktadır. Bu uygulamaya göre, acil olarak nakit ihtiyacı çekmekte olan kişi sözü geçen hizmeti veren yerlere müracaat etmekte daha sonra da bu firmalar kendi adlarına kredi alarak ihtiyaç sahibi kişiye bu paraları yönlendirmektedir . Bu sistem sayesinde de borçlu kişilerin nakit ihtiyacı oldukça rahat bir şekilde çözülmektedir.

Eğer siz de acil paraya ihtiyacım var diyorsanız bu olanağı sunmakta olan kredi danışmanlık firmaları aracılığı ile son derece rahat bir şekilde kredi çıkartılır. Üstelik bu aşamada size düşen ise yalnızca oturup paranın tarafınıza gelmesini beklemek daha sonra elinizdeki nakitleri saymaktır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Keyfinize Bakın

Krediyi alan kişiler yapılan anlaşma ve ödeme planı doğrultusunda kredi borcunu tıpkı bankalardan alınan hizmetlerde olduğu gibi taksitler halinde borçlu olduğu firmaya ya da  kişiye ödemektedir. Ancak verilmekte olan bu kredi uygulaması sonucunda hizmet aldığımız yere belli tutarlarda komisyon ücretleri ödememiz gerekmektedir. Bu ücretler sizin adınıza kredi çekecek olan kişi ya da firmaya göre farklılık göstermek ile beraber oldukça makul tutarlardadır.

Kredi borçlarını ya da kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan kişiler tarafından oldukça uygun bir çözüm yöntemi olan komisyon ile veya senetle kredi verme şekilleri, toplumdaki borçlu sayısını azaltmaya yönelik de oldukça faydalı ve kullanışlı bir sistem olmaktadır. En azından bankalara kayıtlı olan borç insan sayısında kayda değer bir düşüş sağlanmaktadır.

Bu noktada belirtilmesi gereken bir başka detay da hali hazırda bankalar kadar güvenilir görülmeyen ve bu duruma bağlı olarak da pek çok kişinin kredi başvurusu yapmak için tereddüt ettiği bu yerler, kişiler ya da  kurumlar vermekte oldukları borçlara uyguladıkları faizler ile bankalardan daha cazip olma özelliği taşımaktadır. Bu durum hem da borçların daha kısa bir sürede ödenmesini sağlamakta hem de kredi danışmanlık firmalarına olan güveni arttırmaktadır.

Hali hazırda bu firmaların hizmet sunumu konusunda bankalar ile çok da bir farkı bulunmamakta ve verecekleri kredilerin türlerine göre tutarlar ve ödeme seçenekleri de değişim göstermektedir. Bu çerçevede farklı şart ve imkanlar dahilinde ihtiyaç kredilerinin yanı sıra eğitim kredileri, taşıt kredileri, konut ve diğer finansman kredileri belirli bir ödeme planı içerisinde verilmektedir.

İhtiyacı Olanlara Kredi Çıkartılır – Bize Ulaşın

Kredilerin alınmasında bankalarda  gerekli olan bütün evraklar ve prosedürler aynı şekilde burada da işlemekte hatta bazı durumlarda evrak dahi talep edilmeksizin işlem yapılabilmektedir. Pek çok kişinin de merak ettiği bir konu olmak ile beraber yasal olmayan hiçbir işlem yapılması söz konusu olmamaktadır.

Tüm bu anlatılan bilgiler dahilinde siz de bu şekilde borçlarınızı kapatmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yazımızda da anlatıldığı gibi sizin için kredi çekerek borçlarınızın kapatılması olanağı sağlamakta ve kredilerin ödenmesi için ideal ödeme takvimi de bütçenize göre esnetilerek düzenlenmektedir.

 • 15000-20000 ihtiyacım var kredi çekemiyorum taksitle geri ödeyebilirim istanbulda yaşıyorum kamuda çalışıyorum

 • Ben borçlarından dolayı çok sıkıntı dayım 20000 TL ihtiyacım var komisyon vererek kredi almak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 • Banka kredim takip durumunda ve hesabım vergi borçlarımdan dolayı blokeli. Toplamda 10000 tl borç ve bir sermaye olarak ortalama 20000 tl ihtiyacım var.

 • Acıl nakit ihtiyacı var esnafım bankalara borcum yok yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 • Merhabalar,

  Sizden rica ediyorum, bankalarla önceden sıkıntı yaşadım fakat tüm borçlarımı kapattım. Sistem nedeniyle kredi kullanamıyorum . Bankalardan borcu yoktur yazılarımı aldım. Çok acil olarak eğitim masrafı için 5.000 TL. ihtiyacım var. Özel bir okulda çalışıyorum, geri ödemede sıkıntı yaşamam. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Lütfen geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi çalışmalar.

 • Acil paraya ihtiyacim var bütün borclarimi bir çatı altında toplamak istiyorum aylık 1000 1250 kadar rahatlıkla ödeme yapabilirim lütfen dönüş saglarsaniz şartları konuşabiliriz

 • Dağınık olan kredi borcumu bir araya toplamak amacıyla 40000 TL ye ihtiyacım var bankayla sorunum yok gelir olarak iki maaş var geri ödemede sıkıntı olmaz aylık 1000 TL olarak geri ödeme yaparım teşekkürler

 • Acil nakite ihtiyacım var lütfen dönüş yapın konuşalım. Öğretmenim aylık net maaşım 2400tl kredi kartı ödemem geciktiği için kredi notum düşük bu yüzden krediçekemiyorum. Mevcut işimden önce başka bir kurumda çalışıyordum ordan çıkış yapınca 1 ay ödeme yapamadım bu yüzden kredi notum düşmüş yardımcı olursanız sevinirim.

 • Sayın Yetkili, Ziraat bankasından 5 ay önce 10.000 TL 24 ay vadeli tüketici kredisi kullandım. Ayını banka 2.000 TL limitli kredi kartı verdi. son 3 ay acil sağlık giderleri yüzünden kredi taksitimi ve kredi kart borcumu ödeyemedim. aylık gelirim 3.100 TL. Şimdi tüm borçlarımı kapatabileceğim 18.000 – 20 .000 TL ye ihtiyacım var. Bankalara başvurduğumda red geliyor. Bu konu ile ilgili neler yapabilirim. Yardımınıza teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir