Nakit Verenler İstanbul Kocaeli

Para sıkıntısı çektiğimiz ve bankalardan da hizmet alma olanağı bulamadığımız için biz çözüm olanağı bulmak adına nakit para veren yerler arama sürecine girmekteyiz. Söz konusu olan bu süreç ülkemizin hemen hemen her yerinde gerçekleşmekle beraber, en büyük ilimiz olan İstanbul’da nakit para verenleri arayan kişiler oldukça fazla olmakta, bu konuda Kocaeli de nakit para arayışı konusunda İstanbul’dan geri kalmamaktadır.

Adı geçen bu illerde çözüm olanağı arayan kişiler daha çok şehir merkezinde yaşamakla beraber İstanbul’a ait Arnavutköy, Ataşehir, Beylikdüzü, Avcılar, Çekmeköy, Sarıyer ve Sultanbeyli ilçelerinde, Kocaeli ’ye ait olan İzmit, Körfez, Kartepe, Gebze, Çayırova, Darıce ve Derince ilçelerinde söz konusu arayış ve buna paralel olarak çözüm olanağı sunan yerler oldukça fazla olmaktadır.

Anlatılmakta olan bu illerde ve onlara ait ilçelerde nakit para veren yerler ise şu şekilde sıralanabilir:

  1. Senetle Kredi Veren Firmalar: kredi danışmanlık firması adı verilen bu yerlerden senet karşılığında nakit para alma olanağımız bulunmakla birlikte İstanbul’da ve ilçelerinde bu yerlere sıklıkla rastlama olanağımız bulunmakta, Kocaeli ve ilçelerinde de pek çok yerde kredi danışmanlık firmaları mevcut olmaktadır. Sunmakta oldukları hizmet karşılığında belli oranlarda komisyon alan bu yerler sayesinde mevcut olan nakit para sıkıntımızı gidermek mümkün olmaktadır.
  2. Senetle veya Kredi Kartına Taksitle Nakit Para ya da Altın Veren Kuyumcular: mevcut olan maddi problemlerimizi çözmek adına bahsi geçen il ve ilçelerde hizmet vermekte olan pek çok kuyumcu bulunmakta, bu yerlerden de sahip olduğumuz kredi kartına taksit yaptırmak sureti ile ya da senet karşılığında altın ya da para almamız mümkün olmaktadır. yine belli oranlarda komisyonlar dahilinde hizmet vermekte olan bu yerler aracılığı ile problemimizi çözmemiz mümkün olmaktadır.
  3. Kredi Veren Telefoncular: sahip olduğumuz hattın fatura ödemelerine eklenmek üzere telefon almak ve söz konusu bu telefonu değil de direk olarak parasını alma yöntemi ile hizmet veren yerler İstanbul’da bulunmaktadır
  • Merhaba ben Kocaeli’nde senetle kuyumcu yada firma arıyorum bir tel ya da adres varmıdır acaba acil dönüş istiyorum.

    • Merhaba ben Kocaeli’nde senetle kuyumcu yada firma arıyorum bir tel ya da adres varmıdır acaba acil dönüş istiyorum.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir