Senetle Para Verenler Bize Ulaşın

Bankaların artan faiz oranları, az vade imkanları, istenilen onca evrak ve kredi notu şartı birçok kişiyi bankalar ile çalışmaktan alıkoyuyor. Durum böyle olunca senetle para verenlere yönelmeye başladı herkes. Senet ile para verenlere olan yönelim de artış olmasıyla birlikte bu işi yapan kişi ve özel firmaların sayısı da arttı.

Senetle para verenler bankalar da olduğu gibi faz sistemi uygulamaktadırlar. Hatta borcunuzu aylara bölerek belirli vadeler de ödeyebilirsiniz. Bu sistemin en büyük artılarından biri öncelikle sizden istenilen SGK prim dokümanı, gelir belgesi gibi evrak derdi yok ayrıca kredi notunuza da bakılmıyor. Yapmanız gereken tek şey paranızı almanız ve senetleri imzalamanız işte her şey bu denli net ve kolay. İhtiyacınız her ne olursa olsun sağlık, eğitim, düğün, bayram, tatil ertelememize gerek kalmadı senetle paranızı alın aylık taksitler ile geri ödeyin.

SENETLE KREDİ VERİLİR

Senetle para verenlerden yararlanan onlarca kişi var sizde bunlardan biri olabilir ve kolay yoldan yormadan ve yorulmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Kredi İzmir

Günümüzde ek bir bütçeye ihtiyacı olmadan yaşayan ve geçinen kişi sayısı oldukça azdır. Düğün, bayram, eğitim, sağlık derken ani nakit ihtiyaçlarımız doğabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda genel de bankaya kredi başvurusu yaparız. Fakat bankaların kredi onaylarında ki vazgeçilmez evrakları, kredi notu derken zaman kaybı yaşıyor ve bazen bu zaman kaybına rağmen kredi de alamıyoruz. Neyse ki alternatif bir yolumuz daha var. Bu da senet sistemi. Senetle kredi İzmir ilinde de en çok tercih edilenler arasındadır.

Kredinizi alıp karşılığında senet imzalamanız gerekmektedir. Vade imkânlarından yararlanma şansınız bulunmaktadır. Her vade kadar ayrı birer senet imzalayın ve her senet de bir adet imzanız bulunsun. Sonrasında bankadan hiçbir farkı bulunmayan bu sistemin tadını çıkarın. Faiz oranları da yüksek değildir. Banka hayır dediğinde kara kara düşünmeyin çözüm yolu bu kadar kolay ve kısa.

Senetle kredi İzmir ilinde olanlar için yaralara merhem oldu. Beklemeyin ve ihtiyaçlarınızı kolayca hızlı şekilde evrak derdi ile uğraşmadan karşılayın.

 • Acil paraya ihtiyacım var 2-3 bin tl kadar bana ulaşın.İzmir Buca ikamet adresim.

 • Borçlarımı kapatmak için 90.000 TL ye ihtiyacım var. Ayrı ayrı yerlere ödeme yapacağıma mesela 36 ay vadeyle tek bir yere ödeme yapsam ve kredi kartı gibi borçlarım da kapanmış olsa çocuklarım içinde rahat bir yaşam sağlayacağım.

 • Acil 30.000 TL krediye ihtiyacım var. Bankalardan dolu olduğum için kullanamıyorum.
  20.000 TL lik aracım var onu ipotek verebilirim eşimle birlikte emekli maaşlarımızın dışında
  belgeleyemediğimiz gelirlerimiz de mevcut bize çok acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Acil 10000tl ihtiyacım var senetle kredi arıyorum bana ulaşır yada yönlendiren olursa sevinirim

 • İzmir’deyim acil ama çok acil 6000 tl lazım devlet memuruyum teminat verebilirim

 • 3000 Tl paraya ihtiyacım var yeni mezunum ve iş kurmak istiyorum. 3 bin TL kadar nakit para gerekli nasıl bulabilirim?

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir