Senin Bankan.Com.Tr KUVEYTTÜRK

Senin bankan

Günümüzde oldukça yeni bir uygulama olan Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından hizmete sunulan SeninBankan.com hizmeti Posta Telgraf Teşkilatı kapsamında tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanma imkanı sunmakta olan bir uygulamadır. Oldukça cazip kampanyaları bulunan bu uygulama bireylerin oldukça ilgisini çekmiş ve talepleri oldukça yoğunlaştırmıştır. Sadece kişiye özel olan kampanyalar kayıt yaptıran herkese 25-TL Hediye çeki kullanma, Posta Telgraf Teşkilatı tarafından ücretsiz para yatırma imkanı,Kitapyurdu.com üzerinden yapılacak olan alışverişlerde %20 indirim hakkı gibi güncel kampanyaları bulunmaktadır. Süresi dolmuş olan yüzlerce kampanyası bulunan senin bankan da sürekli olarak kampanyalar yenilerek devam etmektedir.

Ayrıca birikim yapmayı düşünen bireylerinde oldukça talep gösterdiği bu uygulama sayesinde bir çok birikim avantajı bulunmaktadır. Örneğin bankalarda bulunan hesaplardan her ay yada üç aylık periyotlarda hesap işletim ücreti adı altında alınmakta olan tutarların alınmayacağı garantisini veren hesaplar açarak,bu hesaplardan para transferi, kredi ve kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, çek ve senet tahsilatları, fatura, vergi ve ssk ödemeleri gibi işlemleri Kuveyt Türk Katılım bankası aracılığı ile ücretsiz olarak gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Birikim hesapları arasında bulunan altın hesabı, gümüş hesabı, platin hesabı ve yatırım hesabı gibi hesaplar bulunmaktadır. Bireyler aralarından kendilerine en uygun olan hesabı tercih ederek rahatlıkla birikimlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Seninbankan.com tr Giriş

İlgili uygulamayı cep telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek şubeye gitmeden 7 gün 24 saat boyunca bütün bankacılık işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinden yapılan bankacılık işlemlerinin hiç birinde en ufak bir ücret tahsilatı yapılmamaktadır. Kredi imkanı da sunmakta olan uygulama araç kredisi ve konut kredisi kapsamında kullandırılan kredilerde de kolaylık sağlamaktadır. Örneğin araç kredilerinde 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Konut kredisi uygulamasında ise bireyin beğenmiş olduğu ev Kuveyt Türk bankası aracılığı ile satın alınarak ilgili  konut kredisi ürünü alınan fiyat üzerinden üzerine kredi faizi eklenerek taksit sayısı sınırlı kalmaksızın bireye satılması şeklinde uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir