Tefeci Arıyorum Ankara

Ankara da yaşayan ve bankalar ile sorun yaşayan kişiler tefecilere, senetle kredi sistemine yönelerek mevcut olan nakit problemlerine bu yöntem ile çözüm aramaya başlamıştır. Bildiğiniz gibi banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza bildirilen tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Banka kredi notunuz düşük olmayacak yani geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizin tamamını zamanında yapılmış olacak, buna ek olarak aylık net bir gelir sahibi olunmalı ve buna bağlı olarak da SSK prim ödemelerinizin yatırılıyor olmalıdır. Bu şartlar bankaların taleplerinden yalnızca birkaçı olmak ile beraber herhangi bir eksikliğin ortaya çıkması karşısında maalesef kredi talebiniz olumsuz olarak sonuçlanacaktır.

Ankara Tefeci İlanları

Ankara genelinde tefecilere başvuru yapan birçok kişinin ortak nedeni ise banka gibi resmî kurumlara olan icra borçlarını ödemek ya da bu ve benzeri toplu ve acil para ihtiyaçları olduğunu görüyoruz. Peki tefecilerin genel çalışma sistemleri nasıl?

Bu konuda bilgi almak istediğimiz zaman tefecilerin temel de kredi ve ipotek şartları ile çalışmakta olduğu karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni de aldığınız paranın geri ödenmesinin garanti altına alınmak istenmesi. Ödeme yapmazsanız ya kefilden kalan tutar isteniyor ya da ipotek gösterilen malınız sizden icra kanalı ile alınarak satışa sunuluyor. Ayrıca buna ek olarak aldığınız para için senet imzalamanız da gerekli olan şartlardan biri olmaktadır.


Senetle kredi verilir: Senetlekredi.org

Ankara’da Tefeci Bulunan ilçeler: 

a. Akyurt

b. Altındağ

c. Ayaş

ç. Bala

d. Beypazarı

e. Çamlıdere

f. Çankaya

g. Çubuk

h. Elmadağ

ı. Etimesgut

i. Evren

j. Gölbaşı

k. Güdül

l. Haymana

Kalecik

m. Kazan

n. Keçiören

o. Kızılcahamam

ö. Mamak

p. Nallıhan

Polatlı

r. Pursaklar

s. Sincan

ş. Şereflikoçhisar

t. Yenimahalle’dir.


 

Senet imzalarken ödemenizi tek taksitle yapacak iseniz tek senet imzalamanız yeterli olacaktır. Ama vadeler bölmek istiyor iseniz de vade sayınız ile senet sayınız eşit olmalı. Her ay ödeme sonrasında da karşı taraftan seneti geri alabilirsiniz. Senet ile yapılan işlemlere az ya da çok hepimiz yakınız bu nedenle de senet nasıl imzalanır biliyoruz, bu maddelere de dikkat etmeyi unutmayın.  Ankara genelinde hizmet veren tefeci arıyor iseniz en hızlı ulaşabileceğiniz yol internetten geçiyor. İnternet üzerinde verilen ilanlara göz atmanız yeterli olabilir. İlgili iletişim formu ya da numaralardan ulaşarak gerekli bilgileri alabilir ve çalışma şartlarını daha kapsamlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Yeri gelmişken belirtmemiz de fayda var ki yazılı ya da sözlü medya da tefeci mağduru olan kişi haberlerine denk gelmişsinizdir. Çalışmaya başlamadan önce araştırmanızı yaparak kişilerin güvenilir olup olmadıklarına karar verin. Aksi halde maddi sorununuza çözüm arar iken daha ciddi problemler ile karşı karşıya kalmayın.

Ankara’da Tefeci Nasıl Bulunur?

İlk aşamada yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu noktada uygulanacak en çözüm odaklı ve pratik yöntem internet ortamı olmaktadır. Herhangi bir tarayıcıya arzu ettiğimiz hizmeti özetleyecek olan ibareyi yazdıktan sonra aratarak pek çok farklı sonuç bulunabilir. Bu alternatifleri tek tek inceleyerek kendinize en uygun olan yöntemi tespit edebilirsiniz.

Tefeciariyorum.com Ankara Sayfasından bakabilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise kendi çevremizde araştırma yaparak uygun bir tefeci tespit etmektir. Çünkü yukarıda da belirtildiği gibi Ankara merkezde ve ile bağlı olan bu ilçelerde tefeci bulmak mümkün olmaktadır. Direk olarak tefeci bulma imkanı yakalayamasak bile bu yerlerden para alan kişileri tespit ederek hizmet alma olanağı yakalayabiliriz.

Ankara’da Güvenilir Tefeci Bulabilir Miyim?

Güvenilir tefeci, yasal tefeci ya da resmi tefeci kavramları bu yerlerin kendilerine olan malum bakışı değiştirmek için uydurdukları tabirlerdir. Çünkü pek çok kişi bu ne olursa olsun bu yerlerden uzak durmakta ve borç para almak istemektedir. Kendine güvenmeyen kişilerin de ilgisini çekmek isteyen ve bu kişileri ikna etmek amacı ile uydurulmuştur. Başka bir deyiş ile Ankara’da ya da başka hiçbir yerde güvenilir tefeci diye bir şey yoktur.

  • 855 net maaşım var emekliyim Ziraat bankasında 2 kredim var birinden 508tl diğerinden 106 tl otomatik olarak kesiliyor kredi kartı borcum yüzünden kalan paramada bloke kondu bankaya gidip yapılandırma istedim ama yardımcı olmuyorlar başka bankadanda kredilerimi ve kart borcumu kapatmak için kredi istedim ama takip olduğu için mümkün olmadı 2 haftada 45 tl faiz işletmişler dolayısıyla maaşıma konan bloke sadece faiz ödüyor şuanda o parayıda ödeyecek durumum yok 3.000 civarı kart borcum 15.000 civarındada kredi borcum var ben tüm borçlarımı kapatarak tek bir yere makul bir ödeme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Acil 50 tl ihtiyacım var bugün ödeme yapmam lazım yardımcı olabilecek varsa bana acil dönüş yapsın

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir