Kredi Danışmanınız Cemil Bey Sizi Arayacak

Bu dönemdeki ekonomik şartlar altında, para bulmak çok kolay olmuyor. Ama nakit paraya en çok ihtiyacımız olduğu günlerdeyiz öyle değil mi? Ülkemizde herkesin ekonomik koşulları aynı değil. Doğal olarak; gelirleri ayın sonunu bile getirmeye yetmeyen ailelerin sayısı günden güne artıyor. Bir de bunun üzerine anlık ihtiyaçlar veya ödenemeyen borçlar eklendiğinde ise, içinden çıkılmaz bir durum ile karşı karşıya kalınıyor.Ekonomik krizden sadece dar gelirli aileler değil, büyük veya küçük çaplı firmalarda nasibini alıyor. Sektörde tutunamayan birçok firma kepenkleri kapattı bile.

Neden acil paraya ihtiyacımız olur? Nakit para bulmanın yolları nelerdir? Bu soruların yanıtlarını ve alternatif çözüm olanaklarını danışmanlık firmamız sizin için yanıtlıyor. Talep ettiğiniz miktarı, gelirinize en uygun şekilde aylık ödeme imkanı sağlıyor.

 • Kendi işinin patronu olmak isteyenler. Size sunulan fırsatları kaçırmayın! Mevcutta bir iş yeriniz var ancak piyasadan para toplayamadığınız için iş yerinizi kapatmayı düşünüyorsunuz. Durun! Bizimle irtibata geçmeden sakın böyle bir karar vermeyin. Bu maddi sıkıntıların geçici bir durumdan kaynaklandığını unutmayın ve hemen bize ulaşın. Sizi bu zor durumdan kurtaracak çözüm bizde!
 • Bankalara olan borcunuzdan dolayı, aylık gelirinizden elinize hiçbir şey kalmıyor. Bir karttan nakit çekerek diğer kartın borcunu kapatmak bir çözüm değil. Sizin için çok daha iyi bir teklifimiz var. Gelin, borçlarınızın tamamını kapatalım ve tek bir yere borcunuz olsun. Aile bütçeniz biraz rahat etsin.
 • Çocuğunun eğitimi için toplu nakit paraya ihtiyacı olanlar, araç – ev – arsa- yazlık almak isteyenler, yıllardır evlenmek için para bekleyenler, evini yenilemek isteyenler…

Sebebi her ne olursa olsun acil nakit paraya ihtiyacı olan herkese yardımcı olmak istiyoruz. Üstelik bunun için arayışa girmenize gerek bile yok. Cep telefonu numaranızı bırakın ve biz sizi arayalım. İhtiyacınız olan paraya göre, en uygun kredi olanağını biz sizin için değerlendirelim ve teklifimizi sunalım. Size sadece sunulan seçenekler arasından tercih yapmak kalsın. İrtibat numaranızı paylaştıktan sonra, Kredi danışmanımız Cemil Bey sizi arayacak. Zamanınızı boş arayışlara girerek harcamayın. Biz size en kısa sürede ulaşalım!

Şubat 17, 2017

Etiketler:
 • Merhaba 10 bin TL ihtiyacım var. sigortalı çalışıyorum 2500 tl maaş alıyorum acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 • Kredi kartlarımı kapatmak ve ödemelerimi düzenlemek için 50000 civarında nakit paraya ihtiyacım var. Aylık 9000 net gelirim var. Kredi vadesini şartlara göre konuşabiliriz.

 • İsmim Serdar Edirne’de ikamet ediyorum 20 yaşında Üniversite öğrencisiyim bekarım aylık belgelenebilir bir gelirim yok fakat Forex fon yönetimi yapıyorum yan gelir olarak aylık 10-15 Bin TL arası piyasa koşullarına bağlı olarak değişmekte olan bir gelirim var 40 ay boyunca aylık ortalama 7 Bin TL ödeyebilirim paraya babama verdiğim bir sözden dolayı ihtiyacım var ben sözümü çiğneyeceğime hayatımı vericek biriyim.Miktarı belirtmek istemiyorum sizin bu koşullarda verebileceğiniz en üst limiti söyleyebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

 • Merhaba acil 10.000tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim ankara

 • Yalnızca 2000 TL ye ihtiyacım var geri dönüşü en kısa sürede yaparsanız sevinirim zor durumdayım.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir