Trabzon Tefeci

Bankadan kredi kullanabilmeniz için az ya da çok tahmin ettiğiniz gibi belirlenen şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi puanınız düşük olamayacak. Geçmiş dönem ödemelerinizin tamamını düzenli olarak, hakkınız da yasal takip başlatılmadan tamamlamanız gerekiyor. Buna ek olarak aylık net geliriniz ve gelirinize bağlı olarak da SSK prim ödemelerinizin yatırılıyor olması gerekiyor. Benzeri sorun yaşayan herkes tefecilere yönelmeye başladı.

Trabzon Tefeci İlanları

Trabzon ili de en çok tefeci arayan kişilerin adreslerinden oldu. Trabzon da hizmet veren tefecilere ulaşmak için online araştırma yapmanız yeterli olacaktır. İnternet üzerinde verilen ilanlara göz atmanız yeterli olacaktır. İlan içeriklerinde yer alan iletişim numaralarından görüşebilir ve çalışma detaylarını faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

acil-tefeci

acil-tefeci

Tefeciler bankalar kadar despot şartlara bağlı olmasa da yine sizden bazı istekleri olabilir. Örneğin aldığınız parayı yasal olarak da garanti altına almanız için senet imzalamanız gerekebilir. Bunun dışında ipotek göstermeniz ya da kefil bulmanız gerekebilir. Trabzon da tefecilerden alacağınız parayı da aylık vadeler de ödeyebilirsiniz.

  • Neden yorumlarıma bir türlü cevap gelmiyor Ankaradan arayıp cevap verdiler Trabzon dan hiç ses çıkmıyor yokmu hiç cevap verecek bir kişi bir aydır defalarca yorum yazdım kimse geri dönmüyor acil 50 000 TL ye ihtiyacım var aylık 3000 TL geri ödeme yapabilirim lütfen dönüş yapın lütfen acil

  • Selam elimde 85000 tl bir şirket ortağına ait senedim var vadesi bir ay geçti tahsil edemedim bu senedi alacak birini bulabilirmiyim

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir