Vodafone Kredi Başvurusu, Vodafone Hattına Kredi Çekme

Son dönemlerde banka kurumları aracılığı ile sunulan kredi olanaklarından  gerek kredi notunun yetersizliği,gerek gelir düzeyinin borçlanmasını karşılayacak nitelikte olmaması gibi nedenler ile bu olanaktan yararlanılmaması durumunda alternatif olarak başkaca kredi yöntemlerime başvurular yapılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları ise senet imzalama yolu ile verilmekte olan,komisyon karşılığında verilmekte olan ve eğer faturalı hattta sahipseniz bu hattınız üzerinden size verilebilecek olan kredi olanaklarıdır. İlgili yöntemler arasında daha önce hiç duymadığımız bir seçenek olarak ortaya çıkmakta olan faturalı hat üzerine kredi seçeneği tüm telefon operatörleri için geçerlidir. Örneğin Vodafone operatörüne ait bir faturalı hatta sahipseniz bu hattınızı en az 6 ay düzenli bir şekilde kullanmış olmanız gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Hattı Olanlara Kredi İmkanı

Daha sonra ister internet ortamından,isterse çevrenizdekiler aracılığı ile bu yöntemle kredi olanağı sağlayan kişi yada kuruluşlara ulaşım sağlayarak telefon numaranızı belirterek başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak bu şekilde elde edecek olduğunuz nakit paraların oldukça yüksek tutarlı paralar olmadığını belirtmemiz gerekmektedir. Limitleri 1.000-TL ile 4.000-TL arasında değişiklik gösterirken vadeleri de 12 ay ile 36 ay arasında sınırlıdır. Özellikle beklenmedik durumlarda ortaya çıkan acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilmek adına oldukça faydalı bir yöntem olarak bilinen bu seçenek için güvenilir yerlerden işlem yapmak gerekmektedir. Aksi takdirde sizin 4.000-TL olarak bildiğiniz hattınız üzerine yansıtılan kredi tutarınıza ek olarak bir kredi daha yansıtılarak oldukça yüklü bir borç altına bırakılabilirsiniz bu nedenle imzaladığınız sözleşmeleri oldukça dikkatli bir şekilde okumanız gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Hata Kredi Çıkartılır

Vodafone hattınız üzerine almak istediğiniz kredi tutarını belirledikten sonra eğer 6 aylı kullanım süreci şartını da sağlıyorsanız,kişi yada kuruluş tarafından belirlenen komisyon oranını da kabul ettiğiniz takdirde istediğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılmakta ve ödemeleri aylık taksitler halinde cep telefonu faturanıza yansıtılmaktadır. Bundan sonra her ay 50-TL olarak gelmekte olan cep faturanız bu işlemden sonra yaklaşık olarak 200-TL civarında gelebilmektedir ve ilgili faturalarınızı düzenli olarak ödemediğiniz durumda borcunuz afaki faiz tutarları eşiliğinde altından kalkamayacağınız bir hal almaktadır. İlgili işlem yapılırken kişiye ait gelir düzeyi ssk’lı çalışıp çalışmadığı gibi bilgilerde incelenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir