Senetle Kredi İletişim Telefon Adres Bilgileri

senetle kredi

Nakit ihtiyacınız var ama size kredi verecek birini bulamıyor musunuz? Bankalara başvurdunuz ama başvurunuz kabul edilmedi mi? Aniden çıkan ihtiyaçlar hayatınızı zindan mı ediyor? O zaman hemen firmamıza başvuru yaparak senet karşılığında borç para alabilirsiniz.

Günümüzde hiçbir şey eskisi gibi değil. İnsanlar aldıkları eşyaları, kullandıkları malzemeleri hatta yaşadıkları evi bile peşin olarak almıyor. Kredi çekmek ya da borç almak artık günlük hayatın olağan seyri gibi görülüyor. Haliyle insanların rahatlıkla borç alabileceği, güvenebileceği alternatifler de artıyor.

http://www.senetlekredi.org/ yıllar önce kişilerin ihtiyaçlarını karşılayıp, onların memnuniyetini sağlamak amacı ile çıktığı bu yolda binlerce kişinin sıkıntısını gidererek, hedeflerine ulaşmıştır. Uzun yılların getirdiği profesyonellik sayesinde Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yerini almış ve yıllarca bu listede sağlam adımlarla ilerlemiştir. Sizler de nakit ihtiyacı duyuyorsanız, hiç tereddüt etmeden bizlerden kolayca borç alabilirsiniz.

senetle kredi

senetle kredi

Senetle Kredi Alma Şartları

Her kuruluşta ve faaliyette olduğu gibi firmamızda da kredi vermek amacı ile aradığımız belli başlı şartlar yer almaktadır. Şart dediğimizde gözünüz korkmasın; ne bankalar kadar gaddar şartlardan ne de tefeciler kadar katı koşullardan söz ediyoruz. Sizlerden beklediğimiz yalnızca dürüstlüktür. Firmamız şu şartları sağlayan müşterilerine kredi çıkartmaktadır:

  • Herhangi bir gelir belgesi talep etmiyoruz. Fakat buna karşın sizlerin belli bir gelirinin olmasını talep ediyoruz. Evde yapılan bir işten gelen düzensiz ama belli bir seyirdeki gelir dahi bizler için kredi verme sebebidir.
  • Verdiğimiz senetle kredi karşılığında ya bir komisyon bedeli alırız ya da size verdiğimiz paranın üzerine komisyon ücretini dahil ederek senedi hazırlarız. Yani komisyon ücretini de taksitlere böldürebilirsiniz. Komisyon ücreti ödemeyi kabul ederek gelmeniz gerekmektedir.
  • Bizlerden kredi alabilmeniz için ilk olarak online başvuru formumuzu doldurmanız gerekir. Her form titizlikle incelenir. Bu nedenle ilk beyan ile yüz yüze yapılan beyan arasındaki fark, istisnalar haricinde sizlere kredi çıkartmamıza mani olabilir. Bu nedenle doğru bilgiler önemlidir.
  • Eğer size bankalardan kredi çıkartmamızı istiyorsanız, kredi notunuzun en az 1200 puan olması gerekir.

TANITIM İÇERMEKTEDİR

Ağustos 13, 2018

Etiketler:
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir