Acil Nakit Lazım Kayseri

Kayserililer ile ilgili olarak, tutumlu olduklarına dair çok fazla rivayet vardır. Hatta bu konu ile ilgili olarak espriler bile yapılır. Aslına bakılırsa gerçekten de öyledir. Özellikle Kayseri’nin yerlisi olan kişiler, maddi açıdan imkanları yüksektir. Bununla birlikte, oldukça da yardım severler. Bankalardan kredi alamayan ve acil paraya lazım olan kişiler bu şehirde kendilerine borç para verebilecek kişilere kolaylıkla ulaşabilirler. Peki, kim bu kişiler ve nasıl iletişim kurabiliriz?

Kayseri’de Senetle Borç Para Veren Yerler Var Mıdır?

Acil para lazım Kayseri şehrindeyim diyorsanız, işiniz biraz daha kolay. Bu şehrin köklü ailelerin, aynı zamanda şehrin esnaflarından oluşuyorlar. Örneğin, beyaz eşyacılar, kafeler, kuyumcular şehrin kendi esnaflarıdır ve maddi durumları da oldukça yüksektir. Bu yüzden acil nakit lazım bankalar hariç diye araştırma yaptığınızda, bu şehrin esnaflarından senetle borç para  alabilirsiniz.

Elbette ki esnafların tamamı böyle işlerle uğraşıyor diye bir kaide bulunmuyor. Sadece aralarında bazıları, zor durumda olanlara yardımcı oluyorlar.Bu kişileri Kayserideki tefecilerden ayırt etmek gerekir. Yardımcı olan esnaf grubuna ulaşmak için internetten araştırma yapabilirsiniz. Çağımızın en büyük iletişim kaynağı internet olduğu için, artık tüm aradığınızı internet ortamında bulabiliyorsunuz. Ulaşabileceğiniz bir internet adresi ise kredinizibizodeyelim@gmail.com dan yazabilirsiniz

İnternet dışında da, eğer bu işlerle uğraşanları tanıyan kişiler ile ahbaplıklarınız varsa, onlar da size yardımcı olabilirler. Tek yapmanız gereken, borcunuzu eksiksiz ve zamanında ödeyeceğinize dair güven vermeniz olacaktır. Yalnız, senetle alışveriş yaparken, imzalayacağınız senetlerde, senet bedelinin kapalı şekilde yazmasına ve ödeme tarihinin yazmasına dikkat etmelisiniz. Açık olan senetler sonradan başınıza bela olabilirler.

Kayseri’de Tefecilik Yapan Kişiler Var Mıdır?

Hemen hemen her ilde olduğu gibi Kayseri ‘de de tefecilik yaparak insanlara borç para veren yerler son derece fazladır. Bu kişilere bilhassa Kayseri merkez, Tomarza, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu ve Pınarbaşı gibi ilçelerde rastlamak mümkün olmak ile beraber diğer ilçelerde de en az bir tane tefeci bulma imkanınız mevcut olmaktadır. Bilindiği üzere yasal olmayan yollar ile kredi ya da borç para vermekte olan bu yerler hemen her açıdan son derece riskli ve tehlikeli olmaktadır. Pek çok kişi bu yerler ile yapmakta oldukları anlaşmalar nedeni ile maddi ve manevi kayıplara uğramışlardır. Tüm bunlara rağmen yine de adı geçen yerlerden para almak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz etrafça bilinen ve nispeten daha güvenilir olan yerleri tercih etmeniz ve komisyon oranları açısından en uygun yerleri bulmaya çalışmanızdır.

Kayseri’de Kredi Danışmanlık Firmaları Var Mıdır?

Bir başka nakit para bulma yöntemi de bankalar ile bizim aramızda aracılık yapacak kredi danışmanlık firmalarıdır. Bu yerler son derece makul ve aynı zamanda yasal uygulamalar çerçevesinde kredi alma konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin parasal problemlerini çözmektedir. Bu hizmet karşılığında belli tutarlarda bir komisyon da talep etmekte olan söz konusu firmalara Kayseri’nin tüm ilçelerinde rastlamak mümkün olmak ile beraber bilhassa Kayseri merkez, Tomarza, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu ve Pınarbaşı gibi ilçeler bu konuda başı çekmektedir.

Genel olarak belirtmek gerekir ise bu ilimiz son derece rahat bir şekilde borç para bulabileceğimiz yerler arasında ön sıralarda bulunmak ile beraber bu konuda tavsiyemiz ise en güvenilir yerleri araştırıp bulduktan sonra hizmet alma konusunda karar vermenizdir.

  • Acil 30000 tl çekmem lazım. Geri ödeme aylık 1200 ile 1300 ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Kayseri’de öğretmenim. Puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum. Çok acil 10000 TL ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız dönüş bekliyorum

  • Devlet memuruyum acil 80.000 tl ihtiyacım var…
    Kredi kartları ve kredileri kapatıp sadece size borçlu kalmak istiyorum.Yardımcı olurmusunuz

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir