Kredivar.co Hakkında Herşey

Dövizin artması, faizlerin çoğalması, gıda maddelerine gelen zamlar ve ülke ekonomisinin geçici olarak bazı sıkıntılar ile karşılaşması zaten geçim sıkıntısı ile boğuşan Türkiye halkının maddi imkanlarını daha da zorlamış bulunmaktadır. Alım gücünün bu denli düşmesi beraberinde borçları ve dolmuş kredi kartlarını da getirmiştir. Son yapılan hamle ile birlikte faizlerin de artması, bankalar ile olan müşteri diyalogunun önüne ket vurulmasına neden oldu. Tüm bu nedenler insanların borç alabilmek için alternatiflere ihtiyaç duymasını sağladı.

Elbette bir ürüne ya da hizmete bir ihtiyaç doğduğunda o ürün ya da hizmetin üretilmesi kaçınılmazdır. Ekonomi biliminin bu tezi, borç arayan insanlar için açılan finans firmalarının varlığı ile bir kez daha doğrulanmış oldu.

Son dönemde bu ihtiyacı karşılamak amacı ile kurulmuş firmalardan birbiri ardına gelen kredi mesajları ile ihtiyaç sahipleri afalladılar. Kredivar.co adı ile cep telefonlarına gelen mesajlar herkesi hayrete düşürdü ve bu firmanın güvenilirliği ile ilgili soruların cevaplarını bulmaya itti. Gelin bu firma ile ilgili bilinmeyenleri hep birlikte araştıralım.

Kredivar.co Nedir?

Kredivar.co bir çeşit finans firmasıdır. Bu firma senetler aracılığı ile sizlere borç verir ve sizlerde kredi çekmişçesine aylara bölünmüş taksitler halinde ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Klasik bir finansçı mantığı ile işleyen bu firma, piyasaya hızlı bir giriş yapmasından dolayı adından çok söz ettirdi. Çeşitli kuruluşlardan, internet sitelerinden ve blog gibi iletişimin hızlı olduğu her türlü yerden alınan bilgiler ve cep telefonu numaraları ile müşterilerine ulaşmayı başardı.

Kredivar.co hazırladığı kredi kampanyaları ile her türlü müşteri bandına uygun borç verme yöntemlerini hazırlayarak her yaşa ve her mesleğe uygun bir kredi portföyü oluşturmuştur.

Kredivar.co Ne Kadar Güvenilir?

Elbette bu firmanın güvenilirliği ile ilgili çok fazla bir bilgi verme imkanımız bulunmamaktadır. Zira tüm şikayet formlarına baktığımızda yalnızca gelen mesajların fazlalığı ile ilgili bilgiler toplamış bulunmaktayız. Fakat bu firmadan bir kredi almak istiyorsanız, firma ile irtibata geçerek yüz yüze görüşmeniz yeterli olacaktır. Sözleşme ve senet sizlerin en güzel güvencesidir.

 

Ağustos 11, 2018

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir