Acil Nakit Kredi Veren Bankalar

bankalar

Bankaların son dönemlerde çıkardıkları kampanyalarla hızlı bir şekilde kredi vermeleri söz konusudur. Bankalar arasındaki rekabetin artması da kredi ürünlerinde çeşitliliği sağlamıştır. Acil nakit kredi veren bankaların başında son dönemlerdeki Cem Yılmaz’lı reklam filmleriyle dikkat çeken İş Bankası’dır. Türkiye İş Bankası acil olarak alınabilen ve İş Cep’ten başvuru yapılabilen kredisiyle birlikte 15 bin TL’ye kadar kredi verebilmektedir. Bu kredinin faiz oranları ise 1,38 olarak belirlenmiştir. En düşük vade oranı 3 ay olan en fazla 36 aya kadar çıkan vadeli kredileri ile İş Bankası’ndan acil nakit kredinizi alabilirsiniz. Bu krediye başvuru için de İş Bankası internet şubesini veya mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

Bir diğer nakit kredi sağlayan banka ise ING Bank’tır. Son dönemlerde faiz oranlarıyla dikkat çeken ve çok fazla kişi tarafından tercih edilen ING Bank, 1,28 oranındaki faizleri sayesinde herkesin isteğine cevap vermektedir. 36 aylık vadeler olarak verilen ING Bank kredilerinde genel olarak ihtiyaç kredileri tercih edilmektedir. Bu kredileri 50 bin TL’ye kadar alabilirsiniz. ING Bank üzerinden kredi notu yeterli olan kişiler daha fazla indirim hakkına da sahip olabilmektedir. Acil nakit kredisi alacak olan kişilerin Garanti Bankası’na gitmesi de söz konusu olabilir. Garanti Bankası 1,34 oranındaki faizleriyle birlikte 36 aylık vadeler halinde 50 bin TL’lik krediler vermektedir. Bu kredileri alarak taşıt, konut ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Acil kredi durumlarında yer alan ve genel olarak eğitim ve sağlık harcamalarında kullanılan bu kredi hızlı bir şekilde çıkmaktadır.

Denizbank da uygun krediler veren bankalar arasındadır. Denizbank kredisiyle birlikte en uygun faiz oranlarıyla bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 1,35 oranında belirlenen faiz oranlarıyla birlikte 36 aylık vadeler sunan ve 30 bin TL’ye kadar alınabilen hızlı krediler sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı Denizbank’la çözebilirsiniz. Üstelik bu kredilere başvuruda bulunmak için Denizbank internet bankacılığını ve Denizbank mobil şubesini kullanabilirsiniz. Akbank kredileri de son dönemlerde fazlaca tercih edilen krediler arasındadır. Akbank kredisinde faiz oranları 1,31 seviyelerindedir. Bu kredinin vadesi de 36 aydır.

Şubat 19, 2016

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir