Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Büyük miktarda tasarruf sağlamanıza yardımcı olan faizsiz ev alma yöntemlerine son yıllarda başvuranların sayısı oldukça artmıştır. Belirlenen taksitlere herhangi ek bir faiz ücreti ilave edilmez. Vade süresi boyunca ödenecek miktar değişmez sabittir. Evinizi hemen alabileceğiniz gibi belli bir süre maddi yardım alıp birikim yaptıktan sonra da alabilme şansına sahipsiniz. Yaptığınız birikimle ev aldığınızda normal süreden daha hızlı bir şekilde size teslim edilir. İstediğiniz anda evin önceden belirlemiş olduğunuz değeri üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursa olun faydalanabileceğiniz faizsiz ev alma imkanları sayesinde sıkıntılı dönemlerinizde taksit dondurma yolunu kullanabilirsiniz. Müşteriler için her türlü fırsat düşünülerek tasarlanmış olan bu yöntemle ev alma fikrinden vazgeçtiğiniz anda o güne kadar ödeme yaptığınız miktarı geri alabilirsiniz. Ev aldığınız ilk aylarda düşük miktarda senetler belirlenerek size ödeme kolaylığı sağlar. İleri ki dönemlerde ise senet sabit miktarda kalır.

Faizsiz Ev Alırken Taksitler Ödenmeyince Ne Olur?

Kira ödeme derdinden kurtulmak isteyenler için önemli bir fırsat olan faizsiz ev alma kampanyası sayesinde hem kira öder gibi ev sahibi olabilir hem de beklemeden hemen kendi evinize geçebilirsiniz. Faizsiz ev alırken ayın 1 ve 20’si arasında ödeme yapılmasına dikkat edilmelidir. Taksitler gününde ödenmediğinde düşük miktarda gecikme faizi eklenecektir. Ayrıca kişi aylarca taksitleri ödeyememesi halinde ise ödeyemediği süre kadar senetleri ileri ki tarihe de erteleyebilir.

Kimler Bu Kampanyadan Faydalanabilir?

Belirli bir aylık gelire sahip olan ve taksitleri ödeyebilecek güce sahip olan herkes faizsiz ev satın alma kampanyasından faydalanabilir. Alınan evin tapusu kişiye aittir. Bu nedenle müşteri ister eve taşınma isterse kiraya verme hakkına sahiptir. Bu sözleşme yapılırken borç bitene kadar ev satılamaz kuralı bulunmaktadır. Ayrıca kişi vade dolmadan önce toplu para ile tüm borcunu kapatabilir.

Sabit Taksitle Ödemelerinizi Kolayca Yapabilirsiniz

Ülkemizin her yerinden ev satın alabilme ve kendi bütçenize göre özel ödeme seçenekleri sunma fırsatlarından dolayı faizsiz sabit taksitle ev satın alma kampanyasından faydalananların sayısı her geçen gün artmaktadır. Hem kısa sürede kendi evinize geçme hem de tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ocak 7, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir