Acil 200 Bin TL ye İhtiyacım Var

Acil 200 bin TL’ye ihtiyacım var tarzındaki başlıkları son dönemlerde oldukça sık görmeye başladık. Bunun nedeni ağırlaşan hayat şartları ile aynı zamanda da  tek bir maaşla geçinmenin oldukça zor olması. En iyi ihtimalle kredi kartı kullanarak ayı döndürmek ya da kredi alarak nakit ihtiyaçlarını halletmek. En kötü ihtimal ise başkalarına borçlanarak ya da bankalardan alınan kredilerin kartların ödenmemesi nedeni ile faize düşen borcun hacze varan sorunlara neden olması.

Acil 200,00 TL’ye ihtiyacım var başlıkları da anlatılan durumun bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Peki 200 bin Türk Lirası’nı nereden bulabilirsiniz? Bunun deneyebileceğiniz bir kaç yöntem var. Öncelikle bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat, eğer sigortalı bir işiniz yoksa banka kredisi alamazsınız. Ayrıca bu tutardaki bir meblağa bireysel kredi bünyesinde size direkt olarak verilemeyecektir. Bunun için arabanızı, evinizi ya da iş yerinizi ipotek olarak vermeniz gerekir. Banka bir teminat almadan bu civarda bir krediyi size kesinlikle vermeyecektir. Bu durumun haricinde kredi notunuz düşükse, siciliniz bozuk ya da adınız kara listedeyse, geliriniz düşük veya belgelenemeyecek nitelikte ise kredi alma şansınız hiçbir şekilde bulunmayacaktır. Bu ve benzeri durumlarda bankalar  genel olarak kefil ya da teminat tekliflerinizi dahi kabul etmeyecektir.

Senetle Borç Para Veren Yerler:

Acil nakit ihtiyacı için başvurabileceğiniz diğer yöntem ise senetle nakit para veren kişiler. Senetle borç para verenler de, bankalarda olduğu gibi, toplam ödemeyi yaptıktan sonra, aylık vadeler uygulayarak sizden geri ödeme yapıyor. Bu konuda bilmeniz gereken önemli nokta ise, senetle kredi verilir diyenler  bankalardan çok daha fazla faiz işletiyorlar  ya da komisyon talep ediyorlar. Senetlerde gecikme yaşandığı takdirde ise erteleme yapılmıyor ve hemen yasal işlemler başlatılıyor. Bu yüzden senetle borç para veren şirketler ve senetle borç para veren kişiler ile çalışırken dikkatli olmalısınız. Eğer, ödemeler sizi zorlayacaksa, kesinlikle senetlere imza atmamalısınız. Senetle borç para verenler Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde oldukça fazla sayıda bulunmak ile beraber hemen hemen her ilde de en bir tanesi ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Senetle borç para veren şirketler için ise internet sitelerinde araştırmalar yapabilirsiniz. Bu araştırmalar sonucunda isterseniz bu kimseler size ulaşarak konu ile ile ilgili bilgi vereceklerdir. Senetle borç para veren firmalar ise bankalar gibi çalışmaktalar. Kredi başvurusu yapar gibi bu firmalara da  başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Çıkartan Firmalar

Bu noktada hizmet almak için tercih edilecek olan yerlerden biri de bankalar ile borçlu kişiler ile arasında aracılık yaparak kredi çıkartmakta olan kredi danışmanlık firmalardır. Bu yerler sundukları hizmet kapsamında ilk önce bizimle ilgili araştırmalar yapmakta daha sonra ise mevcut durumunuza en uygun olan bankayı tespit etmektedir. Bu sayede oldukça rahat bir şekilde kredi almamızı sağlamaktadır.

Ancak mevcut olan durumumuz hiçbir bankadan hizmet almamıza olanak sunmuyor ise bu sefer adı geçen firmalar kendi adlarına kredi çekerek bize yönlendirmektedir. Anlatılmakta olan bu son derece çözüm odaklı hizmet için ise belli oranlarda komisyonlar talep etmekte olup bu rakamlar kişiden kişiye ya da hizmet alınan yerin özelliklerine göre farklılık gösterecektir.

Tefeciler: 

Nerede ise paranın var olduğu günden bu yana borç para verme işi yaparak servetlerine servet katmakta ama bunun yanında da para sıkıntısı olan kişilerin bu durumlarını da kullanmakta olan bahsi geçen bu yerlerde hiç bir şekilde tasvip ve tavsiye edilmemek ile beraber pek çok kişinin acil para sıkıntıları durumlarında tercih ettiği yerler olmaktadır. Eğer kendinize bundan başka çözüm yolu bulamıyorsanız mümkün olan en güvenilir ve en uygun yerden para almayı düşünebilirsiniz.

 

 • Acil 100 bin tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum kredi ve kredi kartı borcum var hiç gecikme olmadı ama ödemelerde sıkıntı çekiyorum dışardan ve bankalara olan tüm borçlarimi toparlayip tek bir yere borclanmak istiyorum aylık 1500 tl ödeme yapa bilirim 100 bin TL yerine 200 bin tl geri ödemeli olarak ödemeye razıyım lütfen çok acil

  • Merhaba biz kredi çekmek istiyoruz ama acil 35000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • Acil olarak 200 bin TL’ye ihtiyacım var. Sigortalı bir işim var KKB puanım düşük kredi çekemiyorum. Ayrıca ticaretle uğraşıyorum gelecek ödemelerde sıkıntılar yaşıyorum şuanda. Borçlu olduğum kişiler sıkıntılı insanlar onların sermayeleriyle iş yapıyorum. 225 bin TL faturalı bir alacağım bulunmakta vadesi geçti ihtarname çektik yasal işlem başladı ama ödemeyi alamadık hala. Alacaklı olanlar daha fazla beklemiyor vaktim kalmadı çok acil olarak 200 bin TL’ye ihtiyacım var. 250 bin TL’ye kadar geri ödeme yapabilirim. Lütfen yardım edin. Çok acil evimin önünde bekliyorlar 1 yaşında bir kızım var ellerinizden öper lütfen yardım edin.

 • Acil 70 bin TL ye ihtiyacım var. Kredi ve kredi kartları borcum var. Dağınık ve ödemekte zorlanmaya başladım. Bu aya kadar gecikme olması ama bu ay sıkıntı dayım. Devlet memuruyum. Ayda 1500 TL olarak geri ödeyebilirim. Çok acil.

 • Bana acil 100 bin TL lazım bankalardan çekemiyorum nasıl yardımcı olursunuz

 • Lütfen çok acil 200 tl ye ihtiyacım var pazartesi günü mezuniyet ve balom var ailemin maddi durumu elverişli olmadığı için ihtiyacımı karşılayamıyorlar bana yardımcı olur musunuz parayı size en kısa 1 ay içinde çalışıp geri vericem yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir