Acil Krediye İhtiyacım Var

Acil kredi ihtiyacı olanların ilk yaptıkları nedir?İlk etapta bir hareket planı bile bile hazırlamadan araştırmadan yapılan ilk şey.. İhtiyaçlarımız için ilk adresimiz elbette bankalar oluyor değil mi? Bankadan aldığımız kredi ile ihtiyaçlarımızı karşılıyor, sonrasında her ay düzenli olarak ödeme yaparak borcumuzu bitiriyoruz. Ancak, her zaman bankadan kredi almak mümkün olmuyor. Bankadan kredi alamayanlar bu kez sıkıntılarını gidermek için başka yollara başvuruyorlar. Eğer sizin de krediye ihtiyacınız varsa acil krediye ihtiyacım var başlığımız altında ücretsiz ilan verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık internet üzerinden kredi verenler oldukça fazla ve sizde ihtiyacınız olan krediyi kolayca alabilirsiniz. Kara listede olmanız yada banka ile sorunlu olmanız kesinlikle engel değil. Bankadan kredi almanıza engel her ne olursa olsun sorunsuz kredi çıkartanlar sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanlarınızı oluşturmak ve iletişim bilgileriniz ile birlikte yayınlamaktır. Hem acil krediye ihtiyacım var diyenler, hem de kredi verenler ilan vererek birbirlerine ulaşabilirler.

Acil kredi ihtiyacı olanlara aşağıda örneğini verdiğimiz şekilde bize aşağıdaki yorum kısmında yazabilirler. Tek istediğimi yazdıklarınızın onaylanması için düzgün ifadelerle yazılmasıdır.

ÇOK ACİL KREDİ LAZIM

Çalışıyorum ve aylık net gelirim 3000 TL. Bana çok acil 20 Bin TL lazım ancak bankadan alamıyorum. 2 ay geç ödeme yaptığım için kredi vermiyorlar. Bana bu krediyi çıkarabilecek veya bu parayı verebilecek olanlar lütfen bana ulaşsınlar. Ödemelerimde kesinlikle aksama olmayacaktır. Dilerseniz senet yaparım.

Ocak 3, 2018

Etiketler:
  • Merhabalar iyi akşamlar çok acil nakit ihtiyacım var yalan değil bankalara kırmızı kalem yedim şimdide acil olarak nakite ihtiyacım var sizlerden yardım diliyorum lütfen 3 bin TL Ye ihtiyacım var 2000 tl maaş alıyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim iyi aksamlar

  • Çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var. Bordrolu 2200 tl gelirim var. Yardımlarınızı bekliyorum.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir