Vakıfbank Sarı Panjur Kredi Önerileri

Sizde yıllardır bir dikili ağacım olsun, artık ev alayım diyor iseniz Vakıfbank Sarı Panjur kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uzun vade ve düşük faiz oranları ile uygun ödeme imkânı sunuyor. İçeriğimiz de sizlere sarı panjur kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz. Aklınızda kredi kullanarak ev sahibi olma fikri var ise kesinlikle göz atmalısınız.

Masrafsız Sarı Panjur Kredisi; Konut kredisi kullanırken tüketicilerin en çok şikâyet noktalardan birisi de şüphesiz ki yüklü miktarlar da olan masraf kalemi. Eğer sizde ödeme yapmak istemeyen taraf arasında yer alıyorsanız masrafsız sarı panjur kredisini kullanabilirsiniz. Kredi vade sayısı ise aynı olmakla birlikte 120 aydır.

Artan Taksitli Sarı Panjur Kredisi; Kullanacağınız konut kredisi taksitlerinizi başlarda küçük oranlar da tutabilir ve ilerleyen dönemler de artırabilirsiniz. Özellikle toplu parası gelecek olan kişilerin tercihi olan artan taksitli konut kredisinde Ödemelerinizi bir anda artırabileceğiniz gibi kademeli olarak da yükseltebilirsiniz.

Ara Ödemeli Sarı Panjur Kredisi; Yılın belirli dönemlerin de pirim ya da ikramiye alarak çalışanlar arasında iseniz bu zamanlar da fazla taksit ödeyip, diğer dönemler de daha az taksit ödeyebilirsiniz. Gelirinize uygun olarak bu araları da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ana Para Sonra Ödemeli Sarı Panjur Kredisi; Konut kredinizin ilk aşamalar da faiz ödemesini yapıp, sonra ki vadelerde ise ana para ödemesini yapabilirsiniz. 120 aylık krediniz de 24 ay faiz ödemesi yapılırken kalan süre de ana para ödemesine geçiş yapabilirsiniz.

Transfer Et Sarı Panjur Konut Kredisi; Geçmiş dönemler de farklı bir banka kanalı ile kullandığınız konut kredinizi Vakıfbank faiz oranlarına bağlı kalarak taşıyabilirsiniz. Kredinizi transfer eder iken de 120 aylık vade aralığından size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Periyodik Ödemeli Sarı Panjur Kredisi; Kredinizi eşit sayılara bölerek 2 ayda ya da 3 ayda bir ödeme yapabilirsiniz.  Maksimum ödeme aralığı 3 aydır.

Belirttiğimiz kredilerden yararlanmak için size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz yeterli, şubeye gidecek kadar zamanım yok diyorsanız da resmi internet adresi üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ocak 3, 2018

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir