Acil N Kolay Kredi

Acil N kolay kredi ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik N kolay kredi için banka şubelerine giderek, sıra beklemenize gerek yok. Başvurunuz onaylandığı an, acil N kolay kredi hesabınızda olacaktır. Böylelikle, kredinize zaman kaybetmenize gerek kalmadan, sadece birkaç dakika içerisinde yapacağınız başvuru sayesinde sahip olabilirsiniz.

Bankalardan kredi almak geçmiş zamanlardaki gibi kolay değil. Bunun için bazı şartların sağlanıyor olması gerekiyor. Bu şartları taşımıyorsanız, bankalardan kredi almakta oldukça zorlanabilirsiniz. Kredi puanınızın 1300 ve üzeri olması gerekmektedir. 1700 üstü ise kolay alabiliyorsunuz ama 1000 puan altı ise kredi almanız çok zor ama Aktifbank N kolay kredi ile artık bu sorun değil.

Bankalardan kredi alabilmek için en temel şartlar;

  • bir iş yerinde en az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmak,
  • bankalarda kara liste olarak tabir edilen “kredi verilemez” grubunda yer almamak,
  • bankalarda gecikmiş kredi kartı ya da kredi ödemesi bulunmamak ve en önemlisi de,
  • talep edilecek olan nakit miktarını alabilmek için gerekli olan yüksek kredi notuna sahip olmak.

Yeterli kredi notuna sahip değilseniz, bankalardan kredi çekemezsiniz. Acil N kolay kredi koşulları da, yukarı bahsettimiz, bankalardan kredi alma koşullarını yerine getirmeniz durumudur. Bu koşulları sağladığınızda, N kolay kredi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

N KOLAY KREDİ BAŞVURUSU

Acil N kolay kredi başvurunuzu, cep telefonunuzdan atacağınız kısa bir mesajla gerçekleştirebiliyorsunuz. Hangi bankadan başvuru yapacağınıza ise siz karar veriyorsunuz. Bu başvurunuzda banka seçiminiz için dikkat edeceğiniz noktalar ise, bankalarım kredi kampanyalarında sundukları koşullar. Bu koşullar içerisinde vade farkları en önemli etken. Bunun dışında kredi onayınızın çıkması için, maaş müşterisi olduğunuz ya da kredi kartını düzenli olarak kullandığınız bankayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede, banka hesap hareketlerinizi daha iyi gördüğü için, bu noktada kredinizi onaylarken daha esnek davranabilecektir. Acil N kolay kredi başvurusunda, krediniz cep telefonunuzdan atacağınız kısa mesaja karşılık olarak, yine kısa mesaj şeklinde cevap verilmektedir. Kredi cevabınız olumlu olduğu takdirde, krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Siz de isterseniz ATMden, isterseniz bankadan nakit olarak çekebilirsiniz. Bunun dışında da internet bankacılığını kullanarak dikerseniz ödemelerinizi havale ya da eft şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir