Acil Para Bulmam Lazım DİYENLERE CEVAP

Acil para bulmam lazım diyenlerden misiniz? Günlük koşuşturma, hesapta olmayan harcamalar, gelirinizin karşılamaya yetmeyeceği düzeyde mi? İşte bunlar için, size birkaç fikir sunabiliriz. Öncelikle acil nakit ihtiyacınız çok yüklü ise, bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bankalarla çalışmıyorsanız ya da bankalardan kredi alma koşullarını sağlamayıp, sorun yaşıyorsanız, banka dışında kredi veren yerler için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Acil para ihtiyacınızı uzun vadeye yayabilecek durumdaysanız, ek iş imkanları fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Evden yapılabilecek ek iş fırsatları nelerdir? Evden ek iş fırsatları arasında, el becerilerinize, bilgi birikiminize, yabancı dil bilginize göre değerlendirebileceğiniz onlarca imkan bulunuyor. Bunlardan bazıları, evde çevirmenlik, evde mandal işi, evde pasta börek yapımı, evde havlu kenarı yapımı, içerik editörlüğü, evden deşifre yapma gibi aklınıza gelebilecek onlarca iş fırsatı. Bu işler, hem sizin günlük yaşamınızı kısıtlamayacak, mevcutta çalıştığınız işinizi etkilemeyecek, hem de size ek gelir sağlayacaktır.

Fakat, acil para bulmam lazım diyorsanız öncelikle ilk yapmanız gereken, yukarıda da belirttiğimiz gibi bankaların kredi koşullarını inceleyip, size en çok uyan ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak olacaktır.

 

  • Devlet memuruyum.acil ihtiyaclardan 15000 kadar paraya ihtiyacım var. Ödemelerde kesinlikle sıkıntı olmaz.gerçekten ilgilenenler msj atsınlar

  • Acilen Kayserideki Hisseli arsaları ma karşılık paraya ihtiyacım var 18 tane toplamda 4000 m2 si benim olan 1/9 hisseli ARsalarima KARSILIK

  • Merhabalar çok acil 16000 tl ihtiyacım var. Şuan bankalar kredi vermedi. ben şu an büyük bir çıkmaza girdim. devlet memuruyum acil yardım edin geri ödemesini 3 ay sonra 10 taksit olarak yaparım lütfen Allah rızası için arayın.

  • Acil 10.000 ihtiyacim bankalarla kotu aram 2.000 maasim taksitle odeyebilim

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir