Çıkmayan Kredileriniz Çıkartılır

Banka krediniz onaylanmıyor mu ve acil paraya ihtiyacınız olduğu için ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman tam da doğru adrestesiniz. Firma olarak kredi kullanamayan kişilere yardım da bulunuyor ve çözüm yolları sıralıyoruz.

Çalışma Sistemimiz

İlk aşama da bankanın neden kredi talebinize olumsuz cevap verdiğini belirliyoruz. Bankanın red cevabı altın da birçok neden yatıyor olabilir. Örneğin kredi notunuz düşük olabilir. Eğer geçmiş dönemlerde ödemelerinizi düzenli yapmadı iseniz bu nedenle de hakkınızda yasal takip başlatıldı ise maalesef kredi notunuz düşük olacaktır. Sadece borçlu olduğunuz banka değil, diğerleri de güvenilir olmayan müşteri sıfatında olacağınız için size kredi vermeyecektir. Kredi notunuzu sorgulayarak bu şekilde başvuru yapmanızı sağlıyoruz.

Kredi Çıkartan Şirketler

Şirket olarak bankaların tüm aktif kampanyalarını inceliyor ve takip ediyoruz. Bu ana nedene bağlı olarak da tarafınıza en uygun krediyi belirliyor ve zaman kaybı yaşamadan kredinizi kullanarak maddi sorunlarınızdan en hızlı şekilde kurtulmanızı sağlıyoruz. Adınız kara listede yer alıyor ve bankaya olan borçlarınızın tamamını bu dönem de ödemeniz zor ise de sizi diğer ek alternatif kanallarından olan senetle krediye yönlendiriyoruz. Senetle kredinin temel de banka kredisinden farkları bulunmamaktadır. Yine aynı şekilde belirli bir faiz oranı ve vade sayısına bağlı kalarak kredinizi kullanabilirsiniz. Tek fark karşılığında senet imzalamanız. Ayrıca belirtmemiz de fayda var ki senetle kredi de aldığınız paranın geri ödemelerinin garanti altına alınması için ipotek ya da kefil talep edilebilir.

48 Ay Vade ile Kredi Çıkartılır

48 aya varan uzun vadeler ve düşük faiz oranları ile tam da kesenize en uygun krediye firmamız kanalı ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer soru ve detaylar için ise iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her keseye göre kredi bulabilirsiniz. Aylık net geliriniz, ödeme düzeni de ayrı tablolar halinde sizinle paylaşılmaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu önemli olmaksızın iletişime geçebilirsiniz. Komisyon aralıkları hakkında da gerekli bilgiler aramanız esnasında iletilecektir.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir