Denizbank Kefilsiz Masrafsız Kredi

Bayram geldi ve ziyaretine gideceğiniz eş dost ailenizin yanına giderken giymeniz gereken yeni kıyafetlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Evinize gelecek olan misafirlerinizin eksikliklerinizi görmesini istemiyor. Ancak elinizde yeterli miktarlar yok mu? Maddi durumunuz kötü olabilir. Ancak bayramda ve bayram dönüşünde aklınızda hüzünlü hatıralar kalmaması için bir an önce isteklerinizi gerçekleştirmenizde fayda var.

Bayramda her ne kadar sevdiklerinizden uzak olacak olsanız bile bayram sevincinizi kaybetmeyin diye Denizbank Kefilsiz masrafsız kredisinden faydalanabilirsiniz.

12 aya kadar vadesi olan ve maksimum 5,000 TL’ye kadar hak tanıyan Denizbank’ın masrafsız kefilsiz bu kredisinden mutlaka faydalanmalısınız. Bundan önce kredi çekmiş olan kişiler az çok kredi çekerken istenilen belgeleri bilmektedir.

Eğer daha önceden hiç kredi çekmemişseniz kredi çekmeye giderken yanınızda mutlaka maaş bordrosu, maaş yazıları ile başvuran kişinin imza sirküsü, ayrıca bu kişinin yerleşim belgesi ve son aya ait olan faturalarını da başvuru sırasında yanında bulundurması gerekmektedir. Kredi çekerken halledilebilecek en basit işlemin ise nüfus cüzdan fotokopisi olduğu söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir