Garanti Bankası Fon Getirileri

Paranızı değerlendirmek isteyebilir, paranızla yatırım yapmak için fon takip etmek isterseniz,banka fon getirilerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tabii ki öncesinde bankaların fon getirilerini araştırmanız ve sıkı takip etmeniz gerekecektir.Yatırım yapmak için piyasaları takip etmeniz ve uzmanların fikirlerinden destek almanız sizlere fayda sağlayacaktır.

     Garanti Bankası yatırım fonları, farklı özelliklerde olup İnternet bankacılığı aracılığı ile fon içeriklerini  karşılaştırma yaparak size uygun yatırım şeklini tercih edebilirsiniz.
     Garanti Bankası fonlarından bahsedecek olur isek yatırım fonları, Smart fonlar, değişken fonlar,özel sektör borçlanma araç fonları,para piyasaları ve kısa vadeli borçlanma araç fonları ve daha bir çok fon çeşidi bulunmakta olup, garanti uzman yatırım danışmanları en kârlı yüksek getiri sağlayan stratejiler ile yatırımınıza değer katmanızı sağlayacaklardır.
      Yatırım fonlarınızın tahvil, repo, hisse senedi gibi sermaye piyasası araçlarından seçebilirsiniz. Profesyonel fon yöneticileri, fonlarınızın en yüksek getiri düzeyini hesap eder ve risk dağılımını düzenler.Maksimum getiri ve kazançlarınız için çalışmalarını sürdürür.Fon çeşitlerinden olan Smart fonlar, orta ve uzun vadede TL olarak yüksek getiri kazanmayı sağlar.
Fon getirilerinizin performansını günlük olarak takip edebilirsiniz.İşlemleri Paramatikler, Garanti İnternet Bankacılığı ve Garanti Bankası şubelerinden banka personeli ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
   Fon seçimlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri seçimlerinizdir. Seçilen fonun amacı, yatırım stratejisi size uygunluğu önemlidir.Yüksek getiri kazanmak isteyenler, riskli hisse senedi içeren fonlar tercih etmesi uygun olacaktır.Risk arttıkça alçalıp yükselen piyasa şartlarından birikimleriniz etkilenecektir. Uzun dönemde, fon getirilerinizden kazanmak istiyorsanız, daha az risk taşıyan fonlar size uygun olacaktır. Hem de yatırımlarınızdaki kazancınız düşmemiş olacaktır. Garanti Bankası fon getirilerinizi , az riskli, orta riskli ve riskli grup olarak tercih edebilirsiniz.
     Garanti Bankası hesabınızı kullanarak, internet bankacılığı sifrenizle giriş yaparak para garanti bölümünden döviz piyasaları, tahvil piyasaları, yabancı yatırımcı işlemleri takipleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Yine aynı yerden portföy taktiklerini okuyarak fikir edinebiliyorsunuz. Günlük ve haftalık piyasa yorumları ile genel bilgiler edinebilirsiniz. Yatırım danışmanlığı hizmetini de kişiye özel olarak alabilirsiniz. Yatırımlarınız için sadece buradaki bilgiler sizleri yanıltabilir, yatırımınıza uygun olmayabilir, analizlerinizi değerlendirmek için dikkat etmeniz de yararınıza olacaktır.
Ocak 2, 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir