Flash İndirim Kartı Nedir?

Son zamanlarda adını sık sık duymakta olduğumuz flash indirim kartı ile alakalı olarak pek çok kişi fikir edinmek istemekte ve flash indirim kartı nedir diye merak etmektedir. söz konusu olan bu kartın ne olduğuna ve ne işe yaradığına dair söylenebilecek en kısa ve en tabir belli hizmetlerde indirimli ödeme yapmamızı sağlamakta olan bir hizmet olduğudur. Adı geçen bu kart ile merek edilmekte olan bazı konular verilecek olan cevaplar aşağıda belirtildiği gibidir.

Flash İndirim Kartı Ne İşe Yarar?

flash kart

flash kart

Adı geçen bu karta sahip olan kişiler pek alanda yapılmakta olan alışverişlerde daha indirimli ödeme yapma olanağı yakalar. Başka deyiş ile bu kart kullanıcılarına ayrıcalıklı fiyatlar sunulmasını sağlamakta olan bir hayli kullanışlı bir hizmettir.

 

Flaş İndirim Kartı Hangi Sektörde Kolaylık Sağlar?

Bu kartın indirim olanağı sağladığı sektörlerin başında elektrik gelmektedir. Mevcut durumunuz ne olursa olsun aylık kullanım tutarı dikkate alınmaksızın bu kart aracılığı ile adı geçen sektörde yüzde on ikiye varan indirimlerden faydalanmak mümkün olmaktadır.

Diğer bir sektör ise pek çok kişinin oldukça yüksek olan fiyatlardan dolayı yakındığı ve şikayet ettiği akaryakıt sektörüdür. Bu kart sayesinde anlaşmalı noktalardan benzin, LPG ya da mazot alarak daha indirimli fiyatlar üzerinden ödeme yapmak mümkün olan şartlar arasında yer almaktadır. Akaryakıt sektöründe yapılacak olan alışverişlerde uygulanacak indirim oranı ise genel çerçevede yüzde beş seviyelerinde olacaktır.

Şu anda çalışma aşamasında olan ve en kısa süre içerisinde uygulamaya konulacak olan bir diğer sektör de marketler olmak ile beraber bu alanda da dikkat çekici indirimler yapılması planlanan durumlar arasında yer almaktadır.

FlaşKart Nasıl Alınır?

Eğer siz de detayları anlatılmakta olan bu karta sahip olarak anlaşmalı olan iş yerlerinden indirimli fiyatlar dahilinde alışveriş yapma olanağından faydalanmak istiyor iseniz yapmanız gereken adı geçen hizmete dair başvuru noktası olma özelliği taşımakta olan 0 212 256 81 12 numaralı çağrı merkezini aramak ve yalnızca adımızı ve soyadımızla işlem başlatmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir