Odeabank-PTT Gelir Belgesiz Nakit Hazır Kredi

Türkiye’deki bankacılık sektörüne adım attığı günden bu yana oldukça hızlı bir şekilde ilerleyen ve deyim erinde ise piyasaya sıkı bir giriş yaparak ilerleyen Odeabank, şu anda ülkemizdeki en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Yaptığı kampanyalar ve sunduğu fırsatlar ile müşterilerini memnun etmeyi ve bu duruma paralel olarak da her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanmayı başaran Odeabank, her yıl daha da büyüyerek daha fazla kitleye hizmet vermeye devam etmektedir.

Şu anda da adı geçen bankanın kullanıcılarına sunmakta olduğu bir Odeabank-PTT gelir belgesiz nakit hazır kredi imkanı kampanyası bulunmakta olup bu banka, müşterilerinin kredi ihtiyaçlarına anında ve son derece çözüm odaklı bir şekilde cevap vermektedir. Hem gelir belgesiz, hem de masrafsız sunulan bu kredi imkanı ile siz de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

PTT Odeabank Kredisi İçin Başvuru Yapılacak Yer Neresidir?

Odeabank kredi başvurusu yapmak isteyenler için başvuru yeri, kendinize en yakın ya da en uygun  PTT şubesi olmaktadır.

PTT Odeabank Kredisi İçin Başvuru Evrakları Nelerdir?

Odeabank ve PTT işbirliği ile sunulmakta olan bu kredi imkanından yararlanmak için ise nüfus cüzdanımız yeterli olmaktadır.

PTT Odeabank Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Kredi notu belli bir seviyenin üstünde olanlar ve kredi notu rengi en az sarı olanlar, finansal sicili düzgün olanlar, sahip oldukları gelirler belli bir seviyenin üstünde olanlar ya da daha net söylemek gerekir ise aylık maaşları kredi taksitine yetecek olan kişiler ve bu gelirlerini belgeler ile sabitleyenler, sigortalı bir işte çalışanlar ve yetmiş beş yaşında ya da bu yaşın altında olan müşteriler yararlanabilmektedirler.

Bu şartlardan en az birini taşımayan kişilerin Odeabank PTT kredisi alma imkanın bulunmamaktadır.

Üstelik,bahsi geçen bu krediyi kullanacak olan kişilerden hiçbir şekilde kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Alınabilecek maksimum tutar olarak 15 Bin Türk Lirası’na kadar olmak ile beraber bütün ihtiyaçlarınız için hemen bir PTT şubesine gidebilir, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir