SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Geçtiğimiz dönemlerde banka kredi başvurusu yapmak için, şubeye gitmek ve sıra beklemek zorunda idik. Bu da zaman kaybı yaşamamıza neden olmaktaydı. Neyse ki artık gelişen çağ ve teknoloji ile kredi başvuruları için de kolay döneme geçiş yaptık. Bankanın resmi internet adresi üzerinden, telefon bankacılığı kanalı ile en kolayı da kısa mesaj atarak anında kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. İçeriğimiz de sizlere bu ana konu ile bağlantılı olarak “SMSle kredi başvurusu” yapabileceğiniz bankalar hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

SMS ile Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Yapı Kredi Bankası; Yapı kredi bankasından maksimum 36 ay vade ve değişen faiz oranları ile ihtiyaç kredinizi alabilir tüm maddi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Hem konut hem de bireysel kredilerinizi kısa mesajla başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Kredi türünü yazıp aralarında birer boşluk bırakacak şekilde T.C kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp 4411’e göndermeniz yeterli olacaktır. Banka aynı gün içerisinde kredi başvurunuz olumlu da olsa olumsuz da sizinle paylaşacaktır.

Akbank; Akbank ihtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden kısa mesaj atarak yapabilirsiniz. Bunun için de Kredi yazıp aralarında birer boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4425’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Finansal notunuz düşük değil ve aylık geliriniz de yeterli ise banka kredinize olumlu cevap verecek. Gönderdiğiniz mesaja cevaben sizi en yakın şubelerine davet edecektir. Şubeye gittikten sonra da kredinizi alabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızdan Akbank kanalı ile kurtulmak bu denli kolay.

Finansbank; Finansbank’tan %1,50 ile %1,69 arasında değişen faizler de tüketici kredinizi 36 aya varan vadeler de kullanmak için TC kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Banka T.C kimlik numaranız ile kısa bir sorgulama yaptıktan sonra olumlu sonuçlara ulaşır ise kredinize de pozitif cevap verecektir ve sizde şubeye gerekli evraklar ile giderek paranızı alıp kullanıma başlayabilirsiniz. Evraklar hakkında da kısa bir bilgi verelim; ikametgâh, adınıza ait olan ve güncel elektrik, su ve doğalgaz faturasıdır. Banka gerekli gördüğü halde farklı belgeler isteyebilir ve bunu da size iletecektir.

Odeabank; Özel bankalar arasında en çok tercih edilen Odeabank aracılığı ile kredi kullanmanız için de T.C kimlik numaranız ve yine aralarında boşluk olacak şekilde aylık net gelirinizi 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızı yenileyecekseniz, acil sağlık masrafınız çıktı ise, tatile gidecekseniz ve para sorunu yaşıyorsanız hepsi ve daha fazlası için belirttiğimiz gibi kredi başvurunuzu yapabilir uygun faizler ve 48 aylık vadeyle de rahat ödeme yapabilirsiniz. Odeabank müşterisi olun ya da olmayın fark etmeksizin hemen başvuru işleminizi tamamlayın.

Vakıfbank; İster gece isterseniz de gündüz önemli olmaksızın dilediğiniz her zaman Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu kredi türünü yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı ve yine boşluk bırakıp aylık net gelirinizi belirtip 5724’e kısa mesaj göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz aynı gün içerisinde en fazla 1 dakika da sizinle paylaşılacaktır.

Denizbank; Cebinizde ki kredi sloganı ile kampanyasını duyuran ve devam eden Denizbank kredi başvuru işleminiz için KREDİM yazıp T.C kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Banka 5 dakikalık süreci geçmeden kredi başvurunuzun sonucu sizinle paylaşacaktır. Olumlu olması halinde banka tarafından gereken evrakları eksiksiz temin etmeniz ve en yakın şubesine gitmeniz gerekecektir.

İş Bankası; İş Bankası kısa mesaj kanalı ile başvuru yapmak isteyenler arasında iseniz NAKİT aralarında boşluk olacak şekilde T.C Kimlik numarası, aylık net gelirinizi 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer bankalarda olduğu gibi bu başvurunuz da aynı gün içerisinde sizinle paylaşılacaktır. Oturduğunuz yerden zaman kaybetmeden hemen sizde maddi sorunlarınıza veda etmenizi sağlayacak kredi başvurunuzu tamamlayın.

Örneklerimizden de anlaşıldığı gibi tüm bankaların neredeyse SMS ile kredi başvuru hizmeti var. Hemen gönderdiğiniz kısa mesaj içeriğinde yer alan TC kimlik numaranız ile gerekli sorgulamalar yapılıyor, finansal notunuz diğer adı ile kredi notunuz, hakkınızda yasal takip olup olmadığı gibi verilere ulaşılarak kredinize aynı gün içerisinde banka yoğunluğuna bağlı olarak onay veriliyor.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir