Zanoy Grup Kredi Danışmanlık

Zanoy Grup en tanınan kredi danışmanlık firmalarından biridir. İnternet üzerinden çalışmalarını sürdürür. Çok yüksek miktarlarda kredi sağlamaz fakat acil ihtiyaçlar için gerçekten ilaç gibi gelecek bir firmadır. 1000 lira ile 3 bin lira arasında kredi alabileceğiniz ve zorlanmadan ödeme yapabileceğiniz bir firmadır. Bir de yüksek bütçeli kredileriniz için alabileceğiniz seçenekler vardır. Bunlar taşıt kredileri ve konut kredileridir.

Zanoy Grup Bursa’da bulunan bir danışmanlık firmasıdır. Fakat kredi işlemleri internet aracılığı ile profesyonel şekilde yapıldığı için hiçbir sıkıntı yaşanmadan ülke çapında hizmet verebilmektedir. Onu diğer danışmanlık şirketlerinden ayıran en önemli nokta da zaten budur. Tüm ülke çapında hizmet verebilen nadir şirketlerden biridir.

Düşük bütçeli kredileriniz için de elbette vadelendirme işlemi yapmaktadır. Vadelendirme işlemi 6 ay ile 24 ay arasında yapılabilmektedir. Çünkü hem verilen krediler düşük bütçelidir hem de her müşterinin alabileceği bir kredi türü değildir. Zanoy Grup yalnızca kredi veren bir danışmanlık firmasıdır. Bu nedenle ödemeleriniz Zanoy Grup’a yapılmaz. Bazı durumlarda bu 24 ay vade 36 aya kadar da yükseltilebilir.

Yüksek bütçeli kredilerde, yani ev, konut ve taşıt kredilerinde 120 ay ile 300 ay arasında vadelendirme yapılmaktadır. Tabii ki bu konut kredisi için geçerli olan bir vade sistemidir. Taşıt kredileriniz alacağınız araca göre belirlenmektedir. Alacağınız tüm krediler en çok altı iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

Eğer sizlerde bu muhteşem avantajları kullanarak acil nakit ihtiyacınızı karşılamak ya da bir mülk sahibi olmak isterseniz Zanoy Grup’a ulaşmanız gerekecektir. Ki bu da oldukça basit bir işlemdir. Zanoy Grup Danışmanlık Şirketinin web sitesinde bununla ilgili olarak bir başvuru formu bulunmaktadır. Aynı zamanda dilek ve öneriler içinde bir iletişim kutusu bulunmaktadır. İletişim kutusuna merak ettiğiniz soruları sorarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefon ile de iletişim kurabilirsiniz. Firma sabah 09. 00 ile akşam 18. 00 arasında hizmet vermektedir. Bu süre içerisinde arayan herkes şirket ile iletişim kurarak her türlü bilgi alışverişinde bulunabilir.

İletişim:  0224  222 7 215

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir