Acil Nakit 20.000 TL Lazım

para lazım acil

Bazen maddi olarak bir hayli zor olan dönemlerden geçmek günümüz ekonomik şartları dahilinde son derece normal bir durum olmak ile beraber bu benzeri durumlarda normal olarak borçların, ve  ihtiyaçların bir türlü bitmemesi her geçen gün parasal olarak daha da daralmamıza neden olmaktadır. Eğer şu anda öyle bir durumdaysanız ve acil 20.000 TL lazım diyorsanız öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz. Sayfamıza ait olan bu yazı 20.000 Türk Lirası tutarında nakit paraya ihtiyacı olanlar için özel olarak hazırlanmış olup, söz konusu olan bu yazımıza ait olan ilan bölümünüzden talep ettiğiniz borç paralara ya da kredilere yönelik olan ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlama olanağı bulabilirsiniz. Ben bu kadar parayı internet ortamı aracılığı ile  nasıl bulurum?” demeyin. Şimdiye kadar pek çok kişi sayfamıza verdiği ilanlar sayesinde yaşamakta olduğu maddi sıkıntısından son derece rahat ve makul bşr şekilde kurtulma imkanı bulmuştur. Siz de ilan vererek anlatılmakta olan sistem dahilinde nakit para veren kişilere ya da firmalara son derece rahat bir şekilde ulaşabilir mevcut olan para problemlerinizi çözebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise yorum bölümünden talep ettiğiniz krediye ya da borç paraya yönelik olan tüm detayları aynı zamanda da borç para veren kişilerin sizinle iletişim kuracakları bilgileri yazarak ilanınızı oluşturmak ve yayınlamaktır.Belirtildiği üzere ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklediğiniz takdirde kredi verenler size mutlaka ve mümkün olan en kısa sürede ulaşacaklardır. Aynı zamanda ellerinde bulunmakta olan toplu parayı değerlendirmek ve kullanmak isteyen kredi verenler kişiler de ilanlarını yayınlayabilirler.

Bu konuda yayınlanabilecek olan ilanlara ait olan örnekler aşağıda belirtildiği gibidir.

ÇOK ACİL 20000 TL NAKİT PARA LAZIM

Birine kefil oldum ve o kişi borcunu ödemediği için borçlar bana kaldı. Gerçekten çok ama çok zor durumdayım. Ödeme durumum kesinlikle yok. Kredi alamıyorum çünkü hali hazırda ev kredisi çekmiştim ve onu ödüyorum. Bana acil 20000 TL lazım lütfen yardımcı olun. Borcumu düzenli olarak 500 TL olarak ödeyebilirim. Antalya’da ikamet ediyorum.

NAKİT PARA ARAYANLARA DUYURULUR

Maksimum 20 bin Türk Lirası olacak şekilde üç kişiye toplamda kırk sekiz ay vade ve yüzde beş komisyon ile senetli borç para veriyorum. İhtiyacı olan kişilere ulaşım bilgilerim aracılığı ile benimle irtibat kurabilirler.

Aralık 31, 2017

Etiketler: ,
 • 22 yaşındayım.Öğrenimim 1 ay içinde bitiyor ve ardından fransız bir şirkette çalışacam. Ailemin paraya ihtiyacı var. Gidebileceğim herhangi eş-dost, kredi verecek banka yok. Aileme hem destek olacak, hem de planlarımı gerçekleştirmeye yetecek (10-15 bin tl) paraya ihtiyacım var. Teşekkürler.

 • Merhaba Sargın İnşaat Aladağ Şantiyesinde Kamp Amiri olarak 1870 TL maaşla çalışmaktayım.Kredi puanım 948 olduğundan bankalardan çekemiyorum,dağınık borçlarımı bir yere kanalize etme adına çok acil 15.000 TL’ye ihtiyacım var,borç=namus’tur benim için 36 ay vade ile banka standardında ödeme yapabilirim.İlgilenen kişilere bir ömür müteşekkür olacağımıda ayrıca belirtmek isterim.Teşekkürler.

 • gereksiz yere bankalara çok borçlandım bir çogunu zar zor ödedim yaklaşık 20 bin tl felan kaldı ama artık çok zorlanıyorum. aldıgım maaş ayı bitirmeme yetmiyor bir dilenci gibi sağdan soldan borç isteyerek günleri geçirmeye çalışıyorum. bir evlilik hayalim vardı oda borçlar yüzünden askıya alındı yaşım 33 bu borç yüzünden de artık evlenemiyecem galiba. bana yardım etmek isterseniz mail adresimden yada iletişime geçerbilirsiniz.

 • benim sadece çocuklarımın öğrenim giderlerinden dolayı biraz zorlanıyorum yurt dışında bir firmada çalışıyorum ve belli bir düzene çıkmam için 20000 tl ye ihtiyacım va ayda 1000 tl ödeyerek borcumu kapatabilirim bu krediyi sadece tek bir yere Borçlu olmak ve diğer borçlarındam kurtulmak için istiyorum

 • Okulum bitti ancak birikmiş internet faturaları var 300 lira onları kapatmam Lazım memlekete gitmem için babamdan isteyemiyorum sıkışık çünkü biliyorum. Bana yardımcı olabilecek Abim ablam var mı acaba

 • Acil 15000 binliraya ihtiyacım var çok acil faiziyle 2..3 ayda yada geri ödemeyi siz belirleyin ama acil dönüş yapın şimdiden teşekkürler…

 • Selamın aleyküm.
  Çok acil 20000 tl ye ihtiyacım var 2 ay sonra düğünüm var tüm borçları kapatıp tek bir yere borclanmak istiyorum herşey üst üste geliyor lütfen yardım edin isterseniz aylık 800 tl taksitle geri isteyebilirim.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir