Acil para mı lazım? Bize Ulaşın..

Mevcut olan ve kendi şartlarınız dahilinde çözme olanağı bulamadığınız parasal sıkıntınızı giderebilmek için akla gelen ilk yöntemi deneyerek kredi çekmeyi düşünüyorsunuz. Size miktar, faiz oranları ve ödeme koşullarıyla en uygun krediyi belli başlı yöntemler ile araştırdınız ve buldunuz. Tespit etmekte olduğunuz şubeye gidip kredi çekmek istediğinizi belirttiniz ve kredi başvurusunda bulunduğunuz. Fakat söz konusu olan bu kredi başvurunuza onay alamadınız. Çünkü bankadan kredi talebinde bulunduğunuzda bu talebinize onay alabilmeniz için bazı kriterleri sağlıyor olmanız gerekir. Bu kriterlerin en başında hiç şüphesiz kredi notunuz gelir. Kredi notunuz yüksek olduğu takdirde bankalardan kredi almanız çok kolay olur.  Bunu haricinde kara listeye girmemiş iseniz ve mevcut olan  finansal siciliniz düzgün ise, sahip olduğunuz gelir kredi taksitlerinizi ödeyebilecek tutarda ve belgelenebilir nitelikte ise, sigortalı bir işte çalışıyor iseniz ve bankaların talep etmekte olduğu tüm evrakları da ibraz edebiliyorsanız istediğiniz tutardaki krediyi son derece rahat bir şekilde alabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olduğunda ve detaylı bir şekilde anlatılan bu özelliklere sahip olmadığınızda ise durum sizin için oldukça zor demektir. Kredi notunuzun düşük olması ve bankaların talep etmekte olduğu diğer özellikleri taşımıyor olmanız söz konusu olan yerlerin kredi başvurunuza olumlu bir yanıt vermeyeceği anlamına gelir.

Acil Para Mı Lazım İletişim

Kredi başvurusu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken tek kriter tabii ki kredi notunuz değil. Diğer önemli detaylar arasında sigortalılık süreciniz, ödenmemiş bir borcunuzun bulunmuyor olması, idari takipte olmamanız, ödeme geçmişinizin düzenli olması gibi diğer farklı konular da bulunmaktadır. Bunlar bankaların baktığı genel kriterler olma özelliği taşımaktadır.

Bankaların kredi onaylama kriterleri az da olsa birbirinden farklıdır. Bazı bankaların krediye onay vermeleri diğer farklı yerlere oranla çok daha kolay olmaktadır. Çünkü kredi vermek bankaların kendi işletme politikalarına yönelik olarak uyguladıkları bir durumdur.

Kredi almak istemenize rağmen;

 • Kredi notunuz düşük ise,
 • Kara listede iseniz,
 • Sigortalılık süreciniz kredi alma işleminiz için yeterli değilse,
 • Sahip olduğunuz gelir talep ettiğiniz krediye yetmiyor ise,
 • Gelir belgesi sunamıyor iseniz,
 • İcra takibiniz var ise,
 • Finansal siciliniz kötü ise
 • Ödenmemiş borcunuz bulunuyor ise
 • İdari takipteyseniz ve
 • Düzenli bir ödeme geçmişiniz bulunmuyor ise;

Yani kısaca özetlemek gerekirse; mevcut olan parasal sıkıntılarınız nedeni ile kredi almanız gerekmesine rağmen bankaların kredi onay kriterlerine sahip değilseniz size bir firmadan bahsetmek istiyorum.

Üstelik mevcut olan tüm kredi sorunlarınıza çözüm bulacak olan bu firma bir tık uzağınızda…

Acil para çekmeniz gerektiğinde ulaşabileceğiniz bu firma  “kredinizi biz çekelim, siz ödeyin” kredi danışmanlığı kapsamında size her türlü desteği sağlayacaktır.

Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ve daha pek çok farklı borç ara ya da kredi verme seçenekleri ile ve de cazip faiz oranları ve makul ödeme şartları dahilinde bu yerden hizmet alabilir hatta senet ile kredi, gelir belgesiz kredi, kredi kartı borcu kapatma, kefilsiz masrafsız kredi, borç kapatma kredisi ve daha pek çok çözüm ve müşteri odaklı seçeneklerden de oldukça rahat bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Daha öncede bahsettiğim gibi kredi talebinizin onaylanmasına engel bir durum söz konusu ise firmanın sayfasına girip bir göz atmanız akıllıca bir seçim olacaktır.

Acil para lazım diyorsanız ulaşılacak bu firma: bizkredinizicekelim.net

 • Merhaba benim 4000 tlye ihtiyacım var daha önce bankalardan kredi kullandım. Sıkıntısız ödedim ama kredi kartını geç ödediğimden dolayı kredi kullanamıyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz özel sektörde sigortalı çalışıyorum sadece dört bin lira lazım acil dönüş yaparsanız cok sevinirim saygılar.

 • Özel bir hastenede doktorum bir takım nedenlerden dolayı banka kredisi kullanamıyorum, elden almış olduğum borçlarım için acil 35000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Aylık geri ödemesi 2000 tl kadar ödeyebilirim

 • Bağkur emeklisiyim kredi notum düşük olduğundan kredi kullanamıyorum. Ayrıyetten tütün işi ile uğraşıyorum. Acilen 15000 tl krediye ihtiyacım var geri ödemesi 500 ile 750 arası olabilir

 • Acil olarak 120000 tl ihtiyacım var konut kredisi tamamını tüketici kredisi ve el borçlarını kapatarak tek elden aylık 2000 ödeme ile senet karşılığı bu paraya acil ihtiyacım var lütfen çok sıkıntıda yim yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir