Ziraat Bankası Emekliye On Beş Maaş Kredi

Günümüz Türkiye’sinde en zor şartlarda geçine ve en çok para takviyesi ihtiyacı duyan ekonomik grubu emekliler oluşturmaktadır. Maaş tutarları hayat şartları ile kıyaslandığında oldukça güç koşullar altında geçinen emekliler pek çok zaman maddi durumlarını düzeltmek adına bankalardan kredi alma yoluna başvurmaktadırlar. Emeklilerin zor hayat şartlarına destek olabilmek adına ülkemizde hizmet veren banklardan onlarcası emeklilere özel kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Bu hizmet olanakları ile en çok ön plana çıkan bankalardan biri de ülkemizin en köklü ve en gelişmiş bankları arasında ön sıralarda yer alan Ziraat Bankası’dır.

Ziraat’ten 48 Ay Vadeli Emekli Kredisi

Ziraat Bankası deneyimli bir banka olmasının yanı sıra kamuya ait bir banka olmasının sağladığı artılar sayesinde emeklilere yönelik oldukça kapsamlı ve kolaylıklarla dolu kampanyalar geliştirmektedirler. Adı geçen bu bankanın emekliler için sunduğu faizsiz kredi olanakları, sıklıkla yaptıkları kampanyalar, düşük masraflı kredi çekme süreçleri ve uygun vade süreleri ile emekliler tarafından sıklıkla tercih edilmesi oldukça normaldir. Bu kampanyalardan biri de emeklilere maaşlarını on beş katı tutarında kredi hizmeti verme projesidir.

Emekliye Maaşının 15 Katı Kredi

Bu projenin detayların ise genel kapsamda şu şekildedir:

  1. Vade süresi en çok kırk sekiz ay olacak şekilde belirlenmiştir.
  2. Faiz oranları kişiye göre belirlenmektedir.
  3. Gerekli olan belgeler ise; emeklilik belgemiz, nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgemizden herhangi biri, kredi talep başvuru formu, ikametgah belgemiz ve altı adet vesikalık fotoğrafımızdır.

Ziraat Bankası’nın emekliler için sunduğu bu avantaj ve diğer pek çok avantaj arasından kendimize en uygununu seçmek mümkündür. Bütçemiz için en uygun kredi alternatifini seçtikten sonra yapmamız gerek tek şey kredi başvurusu için gerekli olan evrakları bir araya getirmektir. Bahsi geçen tüm bu evrakları temin ettikten sonra başvuru yapmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine yeterli olacaktır. Şubeler haricinde kredi talebinde bulunabileceğimiz diğer yerler arasında ise, internet bankacılığı hizmeti, mobil bankacılık hizmeti, Ziraat Bankası’na ait tüm ATM’ler ve yedi gün yirmi dört saat hizmet veren 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezidir.

Ocak 2, 2018

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir