Kredi Alamayanlara Online Kredi Desteği Veriyoruz

Bankalardan kredi alma konusunda sıkıntı yaşamak pek çok kişinin başına gelmekte olan ve maddi problemleri çözmek için büyük oranda problem teşkil eden bir  konu olmak ile beraber anlatılmakta olan kişilerin bu durumu artık problem olmaktan çıkıyor, çünkü çıkmayan krediler çözüm bulma konusunda son derece başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız anlatılmakta olan bu  sürece yeni bir soluk getiriyor ve söz konusu olan bu yeni uygulama kapsamında “kredi alamayanlara online destek veriyoruz” sloganı ile mümkün olan en fazla kişiye hizmet vermek adına çalışmalarının kapsamını genişletiyor.

Kredi danışmanlık hizmeti konusunda her zaman öncü olan ve yapmakta olduğu çalışmaları ile her zaman sektörde bulunan tüm firmalardan bir adım önde giden firmamız bu seferki uygulamasında da sahip olduğu müşterilerine mümkün olabilecek en rahat şartlarda kredi çözüm olanağı sunmayı hedeflemiştir.

Pek çok kişi acil para ihtiyacı duyduğu zaman akıllara gelen yerler olan bankalara gitmekle beraber ülkemizde hemen hemen her banka kredi notu düşük olan, sicili bozuk olan, kara listeye girmiş olan ya da bu listeden çıkmasının üzerinden en beş yıl geçmemiş olan , geliri düşük olan ve gelirini belgeleyemeyen kişilerin söz konusu taleplerini geri çevirmektedir. Bu durum oldukça büyük sıkıntılara neden olmakta ve mağdur kişiler ihtiyaç duydukları paraları bankalar aracılığı ile temin edemedikleri için kendilerine çözüm sunacak ve mevcut olan borçlarını ya da ihtiyaçlarını finanse edecek daha başka yerler aramaktadır.

Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır

Bu noktada bahsi geçen bu borçlu ya da ihtiyaç sahibi kişilere çözüm sunacak yerlerin başında bankalar ile borçlu kişilere arasında aracılık yaparak hizmet vermekte olan  kredi danışmanlık firmaları gelmektedir. Ancak bu hizmeti veren pek çok firma para ihtiyacı duyan kişilerin kendilerine gelmesini beklemekte ve oldukça fazla prosedür ve belge ile zaman ve iş gücü kaybına neden olmaktadır. Söz konusu olan bu firmalara giderek alabileceği kredi tutarlarını ve detayları öğrenen pek çok kişi eli boş dönmekte ve hem para sıkıntısına yönelik bir çözüm bulamamakta hem de boş yere zaman kaybedip boş yere yorulmaktadır. Bu kişilerin kendilerine en uygun firmayı bulmak için tek araştırma yapmasını da hesaba katacak olursak mevzu bahis olan bu sürecin gerçekten de son derece ve zahmetli ve angarya bir iş olacağını anlayabiliriz.

Kredi Danışmanlık Firmalarında Online Hizmet Süreci

Anlatılmakta olan bu durum zaten mevcut olan para sıkıntıları ve maddi olanaksızlıklar uğraşmakta olan kişileri daha da yormakta ve çözüm bulunmamaksızın geçen her gün borçlarının daha da büyümesine sebebiyet vermektedir. Bu kapsamda olması gereken ise eski usul kapı kapı dolaşıp kendi şartlarına  uygun bir firma bulmaktansa teknolojiye ayak uydurarak  internet üzerinden araştırma yapmaktır.

Ancak herkesçe bilinmektedir vermekte oldukları hizmetlerin sunumunu online olarak yapmamış olan firmalara söz konusu yöntem ile ulaşmak imkansız bir durumdur. Bu sebepten dolayı ilk aşamada kredi danışmanlık firmalarının internet üzerinden hizmet vermeye başlaması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada devreye her zaman müşteri odaklı çalışan ve mümkün olan her türlü çözümü en kısa sürede sunmak isteyen firmamız girmektedir. Sektörde verilmekte olan eski usul hizmetlere kıyasla bizim uygulamakta olduğumuz bu sistem son derece farklı olmakta ve pek çok kişinin mevcut olan para sıkıntısını oldukça kolay yollar ile ve son derece hızlı bir şekilde çözmektedir.

Kredi Alamayanlara Kredi Verilir

Firmamız bu süreçte yine farkını ortaya koyarak hizmet almak isteyen kişilere online olarak kredi seçenekleri sunmaktadır.  Tek yapılması gereken ise firmamıza ait olan resmi internet sitesine girerek kredi hizmeti almak istediğimizi dair başvuru oluşturmaktır. Bilgisayar başında çalışmakta olan yetkililerimiz en geç bir saat içinde ister mail yolu ile isterseniz de sizleri arayarak gerekli olan bilgileri verecek ve müşterilerimize düşen tek şey gelip paralarını teslim almak olacaktır.

Bu hizmetin sizi şaşırtacak olan tek özelliği bilgisayar başında kredi alma olanağı sunuyor olması değildir. Çünkü sektöründe tek ve öncü olan ve kredi çıkarma hizmeti karşılığında talep ettiğimiz tutar yüzde on beş oranındaki bir komisyondan başka bir şey değildir.

  • Merhaba, 15 yıllık devlet memuruyum, 2800 tl maaşım var,yaklaşık 50000 tl borcum var, borçlarımı kapattıktan sonra aylık 1500-2000 civarı taksit ödeyebilirm. Şöyle düşünebilirsiniz, bu taksidi ödedikten sonra evini nasıl geçindireceksin, eşimde çalışıyor, onunda maaşı 2700 tl, şu an borçlar yığıldığı için yasal takip süresinin sınırlarında dolaşıyorum. Bankalaara dağılmış borçlarımı tek kalemde ödeyip bir yereborcum olmasını istiyorum

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir