Setcard Nakde Çeviren Yerler

Pek çok firma çalışanlarına her ay düzenli olarak Setcard vermekte olup bu işlemdeki amaç yemek ihtiyaçlarını bahsedilen yöntem ile gidermektir. Bünyelerinde hizmet vermekte olan personellere yemek vermek ya da yemek parası ödemekten çok daha avantajlı olan bu uygulama çalışanlar için de faydalı olmak ile beraber bu kartta bulunan paraları diledikleri gibi kullanma hakları mevcuttur. Asıl olarak anlaşmalı noktalar üzerinden alışveriş yapmaya yaramakta olan bu karttaki bakiyeleri pek çok kişi direk olarak paraya çevirmek istemekte ve bu sebepten dolayı da Setcard nakite çeviren yerler aramaktadırlar.

SETCARD BOZDURMA

Hemen hemen her yerde mevcut olan söz konusu olan bu yerlere ulaşmak son derece mümkün bir durum olmak ile beraber bu noktada bilinmesi gereken belli başlı detaylar bulunmakta ve bu konulara hakim olmadan Setcard bozdurma işlemi yapılması doğru olmamaktadır.

Setcard Geçerli Olan Yerler

Kendilerine iş yerleri tarafından verilmekte olan bu kartlarda mevcut olan parayı alışveriş yaparak ya da yemek yiyerek kullanmak istemeyen kişilerin direk olarak nakit paraya çevirme talebine cevap vermekte olan yerlerim sayısının bu denli fazla olması ve bu kadar ulaşılabilir olmalarının temel nedeni yapacakları sıfır maliyetli bu işlem için kayda değer tutarlarda paralar elde etmeleridir. Çünkü her bir işlem üzerinden ortalama olarak yüzde yirmi komisyon almakta olan bu yerler oldukça basit bir şekilde para kazanır iken Setcard bozduran kişiler de yok yere mevcut olan paralarını kaybetmektedir. Basit bir hesap ile açıklamak gerekir ise ortalama olarak 200 Türk Lirası bakiyesi olan bir kişinin bozdurma işleminden sonra eline geçecek olan para 160 Türk Lirası olacak ve aradaki 40 Türk Lirası bozdurma işlemini yapacak olan kişiye ya da yere kalacaktır.

SETCARD ANLAŞMALI YERLER-SETCARD ÜYE İŞ YERLERİ

Bu işlem yerine kartımızı anlaşmalı yerlerden aylık alışverişlerimizi yaparak kullanmak ya da anlaşmalı yerlerden harcama yapacak olan tanıdıklarımız ile anlaşarak kartımızı kullanmak sureti ile nakit paralarını bize vermelerini söylemek hem kartımızı daha mantıklı kullanmamızı sağlayacak hem de bu uygulama sayesinde hiçbir kaybımız olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir